Szarpidrut

12 Pt Sty

19:29

12 Pt Sty

23:59

KONCERT

HELLHAIM / GOOD OLD DEVIL w METALCAVE

BILETY
  • 15.00

W drugi piątek nowego roku zapraszamy do kultowego Metal Cave na specjalny koncert HELLHAIM, na którym zespół, oprócz materiału z nowej płyty "Slaves of Apocalypse", zagra także kilka żelaznych klasyków rocka i metalu lat 80'. Dlaczego? Bo może.

Na scenie wspierać ich będzie stołeczny zespół Good Old Devil, , który eksploruje najmroczniejszezakamarki rocka dodając od siebie szczyptę bagnistego bluesa i pustynnej pikanterii.

Wpadajcie powitać 2018 rok z odrobiną wpierdolu!

Wejście: 19:00
Start: 19:30
Wjazd: 15 zł

Zagrają:
HELLHAIM (extreme heavy metal):
Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością. Z pozoru niepasujący do siebie ludzie – lubieżny i złośliwy satyr, apodyktyczny miłośnik niemieckiego rocka, neurotyczny wiking z Kresów Wschodnich oraz udręczony i przeintelektualizowany młodzieniec – wspólnie tworzą muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji.
Balansując na krawędzi grozy i przerysowania, zespół ukazuje w krzywym zwierciadle ludzkie dramaty, w swoich tekstach odnosząc się zarówno do wydarzeń historycznych, problemów współczesności, jak i wizji przyszłości.

Good Old Devil (rock)
O sobie piszą tak: "Przypinanie etykiet gatunkom muzycznym i zespołom to domena dziennikarzy, krytyków i internetowych ekspertów. Gramy to co czujemy, lubimy i potrafimy: surowego rock'n'rolla z brudem i groove'em."

Zdjęcie 1 z 1

Zamknij

HELLHAIM / GOOD OLD DEVIL w METALCAVE

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła