Szarpidrut

20 So Lip

19:00

20 So Lip

23:00

KONCERT

Koncert: Destroyers, Prosecutor i Styxx w Tychach.

BILETY
  • 40.00

Po ponad 25 latach ciszy, legenda polskiego heavy i thrash metalu powróciła do świata żywych! Weterani starych Jarocinów i Metalmanii są znowu głodni grania i gotowi na nowe rozdanie kart.
W sobotę 20 lipca zagrają swój pierwszy od przeszło ćwierć wieku koncert w swoim mateczniku, czyli na Śląsku.
~~~~~~
> Data: 20.07.2019
> Miejsce: Tychy, Underground Pub, Pl. Korfantego 1
> Godzina: 19:00
> Bilety: 30 pln* / 40 pln**
* przedsprzedaż online i w klubie / ** na bramce
O rozpoczęciu sprzedaży powiadomimy wkrótce !
~~~~~~
ZAGRAJĄ:

Destroyers - Zespół grający heavy i thrash metal, założony w 1985 roku w Bytomiu. Z powodzeniem koncertował aż czterokrotnie na kultowym już festiwalu w Jarocinie [1986, 1987, 1988 i 1989] oraz kilkukrotnie na METALMANII. Destroyersi dzielili sceny z kolegami z polskiego podwórka takimi jak: Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Stos, Hammer i wieloma innymi, a także z gwiazdami światowego formatu jak Helloween, Running Wild, Kreator, OverKill, Sodom etc.
Na koncie dwie świetne płyty "Noc Królowej Żądzy" [1989] i "The Miseries of Virtue" [1991]. Pierwsza z nich, uznawana w pewnych kręgach za legendarną, świętuje w tym roku swoje 30-lecie.
Podczas koncertu zespół odegra ją W CAŁOŚCI !
> www.destroyers.com.pl
> www.facebook.com/destroyersPl
~~~~~~
PROSECUTOR - Kapela, która powstała pod koniec lat 80' grająca Thrash Metal. W styczniu 1990 r. nagrywa pierwsze demo "DESERT OF DEATH". Nagrana na amatorskim sprzęcie kaseta zawiera utwory studyjne, a także wersje koncertowe. Zespół rozpoczyna koncerty z mniej lub bardziej znanymi zespołami polskiej sceny metalowej i nie tylko. Np. 22 października 1991 r. występuje w Czechosłowackim mieście Karvina z austriacką grupą Pungent Stench. W sierpniu 1992 r. zespól występuje na małej scenie w Jarocinie. Po powrocie z festiwalu wchodzi do studia i nagrywa swoją pierwszą płytę "Krew czarnej ziemi", która rozchodzi się w całej Polsce jak "ciepłe bułeczki".
26 lutego 1994 r. zespół występuje po raz ostatni przed publicznością, a następnie zawiesza działalność, by w 2010 roku ją wznowić. W chwili obecnej zespół przygotowuje nowy album.
> www.facebook.com/prosecutorpl
> www.prosecutor.pl
~~~~~~
STYXX heavy metal - Mocno energetyczna grupa z Zagłębia Dąbrowskiego. Mięsiste riffy w starym stylu i teksty w ojczystym języku. Zespół dzielił sceny m.in. z Ceti, Cochise, KSU, Chłopcy z Placu Broni, Lessdress i wieloma innymi na licznych koncertach I festiwalach w całej Polsce. Po tragicznej śmierci perkusisty w styczniu bieżącego roku kontynuuje działalność promując płytę "Wilczy Głód".
> www.facebook.com/styxbandpoland
~~~~~~
Więcej informacji już niedługo.

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Koncert: Destroyers, Prosecutor i Styxx w Tychach.

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła