Szarpidrut

Fankatak - Zimowa Giełda Piosenki

13 marca nasz zespół zaprezentował się podczas XXIV Giełdy Zimowej Piosenki organizowanej w Opolu przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego oraz Radio-Sygnały. Nie ukrywamy, że była to dla nas ogromna przyjemność!

Gratulacje dla organizatorów, samorządu studenckiego, wolontariuszy, którzy dbali o najdrobniejsze detale podczas tego wydarzenia, dla prowadzącego, obsługi technicznej oraz wszystkich osób, które sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowym świętem :)

Nasz zespół zaprezentował utwór autorski pt. "Piniondz" oraz cover z tekstem Agnieszki Osieckiej "Nie ma jak pompa".
TAK!!! Udało nam się zyskać ogromną sympatię widowi i uznanie jury! Jest nam niezmiernie miło, że pomimo naszej niekonwencjonalnej interpretacji tekstu i muzyki jury doceniło nasz występ i tym samym zagramy koncert na Piastonaliach w Opolu oraz podczas Dni Ziemi Strzeleckiej. Otrzymaliśmy także nagrodę w postaci możliwości zrealizowania klipu. Także - jak sami widzicie - prezentów co nie miara !!!

Gratulacje dla zespołu MIST - zwycięzcy tegorocznej edycji. Ich występ oczarował nas wszystkich. To było bardzo ładne zakończenie Giełdy :)

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła