KONKURS z zespołem DICE !!! | NEWSY

KONKURS z zespołem DICE !!!

Zasady konkursu:

Osoba, która napisze najlepszy komentarz do utworu Fem Fatale:

http://www.szarpidrut.pl/muzyka/klip-wideo/fem-fatale,355.html

otrzyma od nas koszulkę SZarpidrut.PL "UNTIL DEATH" oraz płytę zespoły Dice.

Nagroda za 2 i 3 miejsce: płyta zespoły Dice.

PS nie zapomnijcie przybić im "Piątki"

Powodzenia

REGULAMIN KONKURSU:

1. Niniejszy regulamin określa zasady przeprowadzenia konkursu w serwisie muzyczno społecznościowym SZarpidrut.pl.

2. Organizatorem konkursu, prowadzącym oraz Jury jest Operator serwisu SZarpidrut.pl

3. Konkurs trwa od 05.06.2017 r od godziny 12:00 do 11.06.2017 do godziny 11.00. Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród nastąpi 12.06.2017 r. o godzinie 11:30.

4. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy Facebook'a, którzy polubili fanpage serwisu SZarpidrut.pl

5. Aby wziąć udział w konkursie należy we wskazanym w pkt. 3. czasie napisać na stronie http://www.szarpidrut.pl/muzyka/klip-wideo/fem-fatale,355.html komentarz do utworu Fem Fatale.

6. Po zakończeniu konkursu zostaną wyłonieni zwycięzcy ( I, II oraz III miejsce),  których komentarze okażą się najlepszy i zdobędą uznanie naszego Jury.

7. Zarówno podczas trwania konkursu jak i po jego zakończeniu niedopuszczalne są komentarze obraźliwe, wulgarne i wszelkie inne łamiące Regulamin Serwisu SZarpidrut.pl (dostępny na naszej stronie www).

8. Nagrodą za najlepszy komentarz wybrany przez Jury jest płyta zespołu DICE oraz koszulka SZarpidut Niezależna Muzyka Gitarowa "UNTIL DEATH". Nagroda za II i III miejsce to płyta zespołu DICE.

9. We wskazanym w pkt. 3. czasie zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu a odpowiednia informacja zostanie zamieszczona na stronach serwisu SZarpidrut.pl oraz na oficjalnym profilu naszego serwisu w serwisie Facebook.

10. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy osobiście lub przesyłką pocztową w czasie do 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy (liczy się data nadania) w sposób uzgodniony ze zwycięzcą konkursu. W przypadku braku możliwości kontaktu nie wynikającą z winy Organizatora ze zwycięzcą konkursu w czasie 7 dni od jego rozstrzygnięcia Organizator konkursu będzie ponawiał próby kontaktu ze zwycięzcą przez kolejne 14 dni po czym nagroda trafi ponownie do puli nagród i zostanie przyznana kolejnemu zwycięzcy w jednym z kolejnych konkursów.

11. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy wysłania nagrody poza granice Polski.

12. Dane osobowe uczestników konkursu jak i zwycięzcy w tym jego adres korespondencyjny przechowywane będą wyłącznie na czas trwania konkursu i wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i wręczenia nagrody. Po zakończeniu konkursu wszelkie dane osobowe uczestników w tym zwycięzcy zostaną usunięte. Organizator zapewnia że nie będzie po tym czasie przechowywał ani przetwarzał powyższych danych a także nie będzie przekazywał ich żadnym podmiotom trzecim ani wykorzystywał do żadnych innych celów poza przeprowadzeniem powyższego konkursu.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła