Szarpidrut

17 So Lis

18:00

18 N Lis

02:00

FESTIWAL

PROG FEAST / 17.11.2018 / Warsaw

BILETY
  • 30.00

Pierwsza progresywna Uczta już 17 listopada w VooDoo Club w Warszawie! 

Domowe lub kraftowe piwo w cenie biletu, farby i lampy UV oraz cztery świetne zespoły reprezentujące młodą, warszawską scenę progową. Tego koncertu nie może ominąć żaden fan progresywnego grania!

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), 
01-242 Warszawa

Wejście - 18:00
Bilety - 
- 20 PLN w przedsprzedaży u zespołów (cena promocyjna)
- 25 PLN na www.GoOut.pl
- 30 PLN w dniu koncertu na bramce

Zagrają:
Dispelled Reality
CEREUS
Inne Miejsca
Disposable Soma

Dispelled Reality - nowe podejście do rocka progresywnego na polskim rynku muzycznym. Swoją muzykę określają „progiem dla ludzi”, co potwierdzane jest świetnym odbiorem ich twórczości przez publikę. Rozbudowane melodie połączone z chwytliwymi liniami wokalnymi oraz lirycznymi, polskojęzycznymi tekstami tworzą niespotykaną mieszankę, która zaskakuje i porywa nawet najzagorzalszych zwolenników metrum 4/4.

CEREUS - zespół określa swoją muzykę mianem post-progress (Post-prog). To wypadkowa inspiracji płynącej z instrumentarium muzyki post-rockowej oraz post-metalowej, z elementami alternatywnego i progresywnego klimatu (Caspian, ISIS, Russian Circles, Marillion). Całości dopełnia charyzmatyczny wokal, który w każdym utworze ciekawą barwą i melodią kreuje coraz to nowe historie. 
VIDEO - https://www.youtube.com/watch?v=LnMc9d6qt5c

Inne Miejsca - są gdzieś pomiędzy. Można tam wpaść przez nieuwagę, przez rysy w fundamencie rzeczywistości. Choć każdy je zna, nieczęsto tam bywa. Postanowiliśmy spróbować dotrzeć tam świadomie i wspólnie, za pomocą alternatywnego rocka z pewną tendencją do progresji. Zapraszamy, wszyscy się zmieścicie.

Disposable Soma - z łaciny „Ciało jednorazowego użytku”, teoria w genetyce traktująca o ograniczeniach dążenia do nieśmiertelności. Od roku 2014 używana jako nazwa zespołu z Warszawy. Projekt muzyczny, tworzący progresywnego rocka, składający się z jednorazowych członków: Agaty Kozielskiej, Jana Smolińskiego, Pawła Eggert i Petera Echo. Prezentowane utwory intensywnie indukują odczuwanie szerokiego spectrum emocji.

Po koncercie przewidziane jest After Party!

Organizator:
Dispelled Reality

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

PROG FEAST / 17.11.2018 / Warsaw

LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła