ATERRIADA 2024 | NEWSY

W sobotę 6.07.2024 r. magiczny koncert plenerowy w magicznym miejscu nad Wisłą zagrają: ATERRA, Noconcreto i Solitary!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1655105848607881

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u - M.O.D. Grupa nagrała swoją trzecią płytę i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!

https://www.youtube.com/watch?v=TkUCAkDbXog

Zespół NOCONCRETO powstał pod koniec 1996 r. na warszawskim Ursynowie. W muzyce zespołu można usłyszeć melodyjne, jak również mocne gitarowe granie z rapowymi, krzyczanymi elementami w warstwie wokalnej. Teksty w utworach obejmują zarówno relacje międzyludzkie, jak i spostrzeżenia związane z funkcjonowaniem społeczeństwa i świata. Ta stylistyka muzyczna określa NOCONCRETO jako zespół wykonujący muzykę z pogranicza gatunków Numetal/Rapcore. W przeszłości zespół NOCONCRETO koncertował w latach 1997- 2004 ACID DRINKERS, KULTU, TSA, LIPALI, SWEET NOISE oraz w tamtych czasach tworzył warszawską scenę rockową. ak również gra wyjątkowe, jak na tamte czasy, koncerty połączone z hip-hopowymi składami takimi jak: Mor W.A., WŁODI, ,,VIENIO & PELE’’. Największym wydarzeniem koncertowym zespołu w przeszłości był występ na głównej scenie Przystanku Woodstock w 2003 r. w Żarach, który przyniósł zespołowi większą rozpoznawalność.
Zespół ma na swoim koncie debiutancką płytę, która w 2004 r. została wydana przez wytwórnię płytową Embargo Nagrania, niestety niedługo po premierze zespół nieoczekiwanie zakończył swoją działalność muzyczną na wiele lat.
W roku 2020 zespół NOCONCRETO ponownie rozpoczął swoją działalność muzyczną. 29 października 2021 r. odbyła się premiera pierwszego po siedemnastu latach singla pt. “Sky Is The Limit” będącego zapowiedzią nowego materiału, a 1 kwietnia 2022 zespół zagrał w Warszawie swój pierwszy koncert po latach przerwy.
8 kwietnia 2022 odbyła się premiera kolejnego singla i teledysku NOCONCRETO - „Płoń” .W lipcu 2022 zespół Noconcreto zagrał również w warszawskiej Progresji na Frozen Sun Fest razem z zespołami : Get the Shot, Decapitated, Illusion, From Today, Synapsa, Sothoris.
Zespół skomponował także remix utworu „ Nie mam dobrych wiadomości ” artystów Vienio( Molesta Ewenement ) Łysonżi Dżonso i Cukier, który powstał w ramach akcji Fundacji La Strada mającego za zadanie uświadomić wielką skalę procederu handlu ludźmi i niewolnictwu w dzisiejszych czasach.

https://www.youtube.com/watch?v=bOrCNFuSDUA

SOLITARY to zespół pochodzący z Ełku w skład, którego wchodzą: Monika Strzyżewska - wokal, Tomasz Brodowski - perkusja, Rafał Kostrzewski - gitara, Rafał Januszczyk - bas. W swoim dorobku scenicznym mają występy z takimi zespołami jak Closterkeller, House of Deth, Ceti, Death Has Spoken, Hellvoid, Access Denied i Etherios. Na koncertach prezentują nowy materiał, który zostanie wydany w tym roku na albumie: I Loved Your Darkness.

https://www.youtube.com/watch?v=5Wzhk2X4Uos

Rozkład jazdy:
Wejście - 18:00
18:30-19:15 Solitary
19.30-20:15 Noconcreto
20:30-22:00 ATERRA
WSTĘP WOLNY!

ZAPRASZAMY!!!

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła