Szarpidrut

"Church of Iron" - Black Water Panic Project zapowiada płytę!

jeden z najważniejszych polskich zespołów elektro-metalowych w polsce (i nie tylko), The Black Water Panic Project, wydał właśnie singiel zatytułowany "Church of Iron" zapowiadający album o tym samym tytule.

Nowa płyta, to zwrot w dotychczasowej historii formacji, której liderem od początku jest Nightmare Animal. Zapowiada więcej dystansu do dominującej w jego twóczości elektroniki na rzecz żywego składu i gitar. Oto pierwszy singiel promujący zapowiadany krążek:

Wszystkie nagrania, które pojawią się na nowej płyci, choć realizowane w kilku miejscach, miały początek w aranżacjach napisanych najpierw w "TheBWPP Loney Room Studio" przez Nightmare Animal, jako krótkie jingle mające być podkładem do filmów dla znajomych instruktorów z Iron Church czyli klubu, który jest również główną siedzibą Centrum KettleBell Polska. Frontman zespołu pożegnał się tam ze wszystkimi swoimi nałogami. Krążek ten jest również podziękowaniem dla zaangażowanych w to Trenerów. Niezliczone godziny spędzone na sali pozwoliły na wyczucie wyjątkowej atmosfery tego miejsca i zaowocowały wspólnym pomysłem Koszmar Zwierzęcia i Bartłomieja Bolechowskiego (trenera drugiego stopnia SFG), aby krótkie formy muzyczne rozwinąć do pełnych piosenek i zapoznać szerszą publiczność z codziennością tak niesamowitego miejsca, jakim jest Żelazny Kościół, tytułowy "CHURCH ov IRON" z pierwszego utworu na singlu.

Zgłoś nieodpowiednie treściLOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła