Szarpidrut

Doom Wings koncertuje z Ann my Guard i Deathinition!

Częstochowska formacja Doom Wings zaprasza na swoje najbliższe koncerty, podczas których na jednej scenie stanie u boku m.in. węgierskiego Ann my Guard oraz bydgoskiego Deathinition!

Groove/Thrash metalowy Doom Wings póki co potwierdza 3 najbliższe koncerty. 22 oraz 23 listopada zagra odpowiednio w Bielsku Białej oraz Katowicach, zaś 14 grudnia Częstochowie. Na dwóch pierwszych koncertach Doom Wings zagra razem z węgierskim Ann my Guard. To zespół założony w 2007 roku przez wokalistkę i basistkę Eszter Annę Baumann-Toth. Ich muzyka wymyka się tradycyjnym konwenansom i czerpie z wielu różnych źródeł. Energia metalu połączona z charyzmatycznym damskim.. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej ich trzecią płytę „Moira", która miała premierę w październiku. Chociaż Ann my Guard koncertuje w Europie od 3 lat, to będą to ich pierwsze występy w Polsce. Na obu koncertach zagra także węgierski metalowy band Dystopia.

Natomiast 3 tygodnie później, 14 grudnia, Doom Wings będzie gościł w rodzinnej Częstochowie bydgoskich thrashmetalowców z Deathinition. Ona składy będzie wspierał rockowy band Fabryka Kości.

Linki do wydarzeń:

https://www.facebook.com/events/690549561276827/

https://www.facebook.com/events/665292030508691/

https://www.facebook.com/events/328867354574715/

Zgłoś nieodpowiednie treściLOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła