FALL OF HUMANITY | NEWSY

Już 15 czerwca w klubie Muzyczna Meta w Częstochowie odbędzie się czadowy koncert!

Wystąpią:

MALPHOSIA
Muzykę zespołu można określić jako energetyczną, melancholijną oraz trafiającą w duszę. Zespół czerpie inspiracje z dokonań szwedzkiej sceny melodic death-metalowej, łącząc je z post-blackiem w stylu Harakiri for the Sky, co skutkuje mieszaniną melodii, melancholii oraz emocji targających człowiekiem. Odnaleźć można również delikatne ukłony w stronę progresywnego metalu, które wplecione w odpowiednim momencie uzupełniają
całość kompozycji.

SIGHS OF DEATH
To zespół death/groove metalowy założony w Krakowie, w sierpniu 2022 r. Ich brzmienie łączy tradycyjną death metalową brutalność z rytmicznym pulsem groove, dzięki czemu powstaje mocna i charakterystyczna muzyczna mieszanka.
Teksty przenoszą w świat emocji i palących kwestii naszych czasów, czyniąc Sighs of Death nie tylko zespołem, ale głosem na rzecz zmian.


BURNING CREATION
Skład powstały początkiem roku 2022 z inicjatywy gitarzysty i basisty zespołu Haures. W autorskiej muzyce BC bardzo mocno odczuwalne są wpływy szwedów z Amon Amarth - zarówno muzycznie jak i tekstowo. Stworzony materiał najpewniej wkrótce zostanie zarejestrowany i wypuszczony jako LP.

Jako patronat medialny wydarzenia serdecznie zapraszamy.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła