Szarpidrut

„Falling” – sprawdź nowy klip Headless Frog!

„Falling” to tytuł pierwszego teledysku zespołu Headless Frog powstałego na gruzach punkowej formacji Voltaire. Klip zapowiada debiutancką płytę, która światło dzienne ma ujrzeć w październiku bieżącego roku.

Choć Headless Frog to stosunkowo młody zespół, składa się z sześciu doświadczonych muzyków, w części związanych z nieistniejącą już punkrockową grupą Voltaire. – Wtedy to była inna muzyka, inspirowaliśmy się więcej punkiem, a skrzypce czy akordeon dodaliśmy trochę przypadkowo – mówi Maciej Krzyżański, lider Headless Frog. – Okazało się jednak, że ten patent nam się spodobał na tyle, by dorzucić go na stałe i zacząć grać pod te instrumenty. Potem zmienił się skład, doszli nowi ludzie i nie chcieliśmy już łączyć tego z poprzednią nazwą. Musimy teraz budować wszystko od nowa, ale w pewnym sensie to pomaga – dodaje.

Headless Frog, „Falling”

Na październik planowana jest premiera pierwszej płyty zespołu zatytułowanej „Headless Frog”. Jeszcze w okresie wakacyjnym zobaczymy kolejny klip pod tym samym tytułem. – tytułowa bezgłowa żaba to symbol manipulacji genetycznej, nauki, która idzie w niepożądaną, naszym zdaniem, stronę. Żeby było jasne, dokonania naukowo są ważne i konieczne, jednak jest też ciemna strona, które może wymknąć się spod kontroli – zapowiada Krzyżański.

Zgłoś nieodpowiednie treściLOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła