FOBIA zagra dla Was już 13 września | NEWSY

FOBIA zagra dla Was już 13 września

Szykujcie się na czadowy koncert. Już 13 września w Toruniu będzie się działo.

Zagrają dla Was:

BEZPRESJA
BEZPRESJA to zespół muzyczny z Torunia, który powstał w 2019r. Nie jesteśmy tylko kolejnym dobrym zespołem, ale tworzymy przede wszystkim świetnie zgraną ekipę przyjaciół, którzy perfekcyjnie uzupełniają się w muzyce. Przez te wszystkie lata grania i doświadczenia zespół sporo osiągnął. Grają koncerty w całej Polsce.

REVOLT ACT
Pochodzą z Torunia. Eksperymentują wokół gatunków takich jak hard rock/heavy grunge/heavy metal. Stawiają na brzmienie oparte o mocne gitarowe riffy, lecz w melodyjnej otoczce. W grudniu wydali pierwszą płytę LP zatytułowaną "No Turning Back", którą można odsłuchać na platformach Youtube, Spotify czy Tidal i EP Live at Over the Under

FOBIA
Fobia oficjalnie powstała latem 2022 roku, jednak jej początki sięgają dużo wcześniej. Po zakończeniu działalności punkrockowego zespołu Skakanka, Bogusz Chmielewski (wokal) rozpoczął pracę nad koncepcją nowego projektu, który miał być osobistą parafrazą zbioru trudnych doświadczeń, czy, jak sam przyznał - spowiedzią człowieka żyjącego na co dzień z nerwicą lękową. Idea została wcielona w życie 2 lata później, gdy muzycy Mateusz Ostapiuk (gitara), Paweł Malawski (bas) oraz Piotr Smentoch (perkusja) zinterpretowali teksty i nadali Fobii kształt. Ten kształt to materiał, z którym dziś pracują jako zespół wspomagany przez Bartka Kuryłowicza (realizacja dźwięku) i szykują się do wydania debiutanckiej płyty. Jak dotąd Fobia wypuściła singiel o tym samym tytule w marcu 2023, a od początku 2024 koncertuje m.in. w towarzystwie legendy polskiej sceny metalowej Turbo.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła