Grudniowe „Urodziny Azotox-u” | NEWSY

Grudniowe „Urodziny Azotox-u”

Już 18 grudnia „Malwa” znów wypełni się gitarowymi riffami, stając się na ten jeden wieczór punkrockową świątynią. Przed nami kolejna  odsłona kultowych urodzin załogantów z Azotoxu. I tym razem będziemy mieć okazję spotkać na jednej scenie ekipy, które od początków polskiego ruchu punk stanowią o jego sile. Załogi takie jak „Czerwone Kościoły”, czy „Nauka o Gównie” znane są każdemu, kto ukochał ten gatunek muzyki. A to nie jedyne smaczki, jakie czekają na Was w tym wyjątkowym dniu.

Roczna przerwa spowodowana epidemią tylko zwiększyła apetyt na muzyczne doznania. Tym bardziej cieszymy się, że Azotox i jego najbliższe środowisko nie porzuciło tej świetnie rozwijającej się inicjatywy, zwłaszcza, że "Urodziny Azotoxu" mają już swoją utartą formułę, a konsekwencja z jaką budowany jest program imprezy umiejscawia ją w gronie tych najbardziej wyczekiwanych.

W programie imprezy znajdziemy oczywiście występ gospodarzy, którzy zapewne ponownie przygotują muzyczne niespodzianki i ciekawe aranżacje, a zaprezentowany materiał będzie łączył starsze dokonania zespołu z tymi nieco nowszymi. Wieść gminna niesie, że będzie też można posłuchać kawałków pachnących świeżością, które czekają na oficjalną publikację.

Rzecz jasna, to nie jedyna atrakcja zbliżającego się wieczoru. W Ostrowcu ponownie zagoszczą „Nauka o Gównie”, „Czerwone Kościoły” i ”Patologia”. To zespoły, które współtworzyły historię punk rocka w Polsce. To wreszcie ekipy od początku wierne swoim korzeniom, wciąż bezkompromisowe i niezwykle trafne w swojej diagnozie rzeczywistości.

Uzupełnieniem całości będzie występ rodzimych zespołów „Smoleńsk” i „Schizofrenia”. Zespołów, których niezaprzeczalnie wysoką pozycję ugruntowały dokonania z ostatnich lat.

Każdy z zaplanowanych występów to doskonała lekcja historii punk rocka. Będziemy mieć okazję doświadczyć różne spojrzenia na ten gatunek muzyczny. Począwszy od załóg odwołujących się do pionierów punka (Smoleńsk, Nauka o Gównie), przez punk melodyjny (Czerwone Kościoły), a skończywszy na punku będącym pretekstem do stworzenia istnej stylistycznej hybrydy, łączącej m.in. reggae i hardrockowe granie (Azotox, Schizofrenia).

Grudniowe „Urodziny Azotox-u” wciąż się rozwijają, stanowiąc ciekawą propozycję dla szeroko rozumianej rockowej publiczności. To nie tylko święto punk rocka, to ostrowieckie święto muzyki gitarowej na które serdecznie zapraszamy.

17.30 otwarcie bramek 

18.00 - 18.30 Schizofrenia  

18.40 - 19.30 Patologia 

19.40 - 20:30 Nauka o Gównie 

20.40 - 21:40 Azotox

21.45 - 22:05 Smoleńsk

22:10 - 23:00 Czerwone kościoły

Bilety po 30 zł, młodzież za okazaniem legitymacji 20 zł - niech mają. Nie ma żadnej przedsprzedaży.

Wydarzenie będzie odbywało się zgodnie z najnowszymi zalecaniami sanepidu.

Link do wydarzenia 

https://facebook.com/events/s/31-urodziny-azotox-czerwone -ko/2965537783774384/

Materiał nadesłany 

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła