Szarpidrut

Klip do "Order" zapowiada nowy album RusT.

"Order" to pierwsza zapowiedź "Night Will Fall" - drugiego albumu grupy RusT, która wraz z premierą teledysku przedstawia pierwsze informacje na temat wydawnictwa. 

Formacja, która jako laureat eliminacji wystąpiła w tym roku na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival, po czterech latach przerwy powraca z nowym studyjnym materiałem. Krążek zatytułowany "Night Will Fall" jako pierwszy zapowiada klip do utworu "Order". W najbliższym czasie RusT opublikuje dwa kolejne teledyski promujące nadchodzący album.

"Night Will Fall" ukaże się w piątek 26 października nakładem wytwórni Good Time Records. Na albumie znajdzie się 11 kompozycji. 

Dzień po premierze krążka zespół wyruszy w promującą go trasę. Obejmie ona 9 miejscowości. 

27.10 – Poznań – CK Zamek 
02.11 – Łódź – Scenografia 
03.11 – Warszawa – 2 Koła 
09.11 – Wrocław – D.K. Luksus 
10.11 – Katowice – Centrum 
16.11 – Częstochowa – Muzyczna Meta 
17.11 – Kraków – Zaraz Wracam 
23.11 – Gdynia – Drugi Dom 
24.11 – Szczecin – Free Blues Club 

Debiutancki album RusT pt. "White Fog" premierę miał jesienią 2014 roku. Grupa, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60. i 70., nadając mu przy tym świeży powiew współczesności, to laureat Jarocin Festiwal, Eliminacji do Przystanku Woodstock, legendarnej Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Eliminacji do Pol'and'Rock Festival, a także jedyny polski zespół zakwalifikowany do MTV Europen Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów. 

RusT ma na koncie występy m. in. na Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, na przestrzeni lat dzieląc scenę z takimi zespołami jak Judas Priest, Airbourne, MUSE., Triggerfinger, Rival Sons i Blues Pills.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła