Konkurs na nową zwrotkę „Morskich opowieści” | NEWSY

Konkurs na nową zwrotkę „Morskich opowieści”

Czy słyszałeś już o nowym kanale YT uruchomionym przez Wywrota.pl? Nie? W takim razie z pewnością zainteresują Cię liczne inicjatywy organizwane przez serwis. Sprawdź na czym polega obecny konkurs Śpiewnika Wywroty! Do wygrania atrakcyjna nagroda główna!


Śpiewnik Wywroty - jedyny taki serwis w Polsce

Serwis Wywrota.pl to w zasadzie jeden z najstarszych portal poświęconych kulturze w polskim Internecie. Jest to w pełni niezależny serwis, na którym znaleźć można dowolne publikacje. Jeśli szukasz informacji na temat zdrowego stylu życia, ciekawostek ze świata muzyki bądź sztuki - Wywrota.pl  to miejsce dla Ciebie. Oprócz tego portal recenzuje książki, a także prowadzi aktywnie działające forum literackie. Jednak prawdziwym sercem jest największy zbiór tekstów i profesjonalnych opracowań znanych utworów na gitarę bądź ukulele - Śpiewnik Wywroty.

Konkurs dla gitarzystów i amatorów ukulele

Kilka dni temu na platformie YouTube powstał nowy kanał Śpiewnika Wywroty przeznaczony fanów muzyki gitarowej i nie tylko. Dwa razy w tygodniu pojawiają się tam profesjonalne opracowania znanych i lubianych piosenek. Komu zawdzięczamy tą inicjatywę? Kanał prowadzą obecnie:

  • Kasia Melcher – polska youtuberka znana z kanału Chwyty Dozwolone,
  • Dominik Bobryk – aktor musicalowy, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie,
  • Michalina Buczyńska – gitarzystka znana ze sceny młodzieżowej.

Z okazji otwarcia kanału Śpiewnika Wywroty redakcja uznała, że gitara i ukulele mogą być najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Z okazji otwarcia kanału Wywroty zorganizowany został więc konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Na czym on polega?

Konkurs Morskich Opowieści

W naszym kraju mamy niedostatek dobrych morskich opowieści, trzeba więc działać! Jesteś zainteresowany? Doskonale! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w linku poniżej:

https://spiewnik.wywrota.pl/konkurs

Wystarczy napisać własną zwrotkę kultowej szanty „Morskie opowieści”, a następnie nagrać ją i przesłać film na adres redakcji Śpiewnika. Wśród autorów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez salonów muzyczny Rock & Roll w Warszawie. Główną nagrodą jest ukulele koncertowe Arrow MH10! 

Czy warto skorzystać z tej okazji? Zdecydowanie! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z redakcją! Odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą Ci w kwestiach technicznych oraz formalnych! 

Nie trać więc ani chwili dłużej! Wciel się w rolę profesjonalnego tekściarza i muzyka. Spróbuj swoich sił w konkursie! Więcej informacji o regulaminie konkursu znajdziecie na stronie 

https://spiewnik.wywrota.pl/konkurs.

---

Przemo

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła