Szarpidrut

M-ART ROCK METAL FEST W WARSZAWIE 13.09 rusza sprzedaż biletów.

Mini festiwal M-ART Rock Metal Fest, którego pierwszą edycję zapowiada agencja M-ART we współpracy z kubem VooDoo w Warszawie zamknął ostateczny line -up. Festiwal pomyślany jako przegląd, którego celem jest prezentacja różnorodnych odmian rocka począwszy od pop rocka po heavy metal. M-ART chciałby tym samym powrócić do starej dobrej tradycji w której festiwal nie jest skierowany wyłącznie do określonego ortodoksyjnego słuchacza jedynego tylko rodzaju muzyki, ale do ludzi, chcących zwyczajnie zapoznać się z tym co po prostu w muzyce Rock dobre lub ciekawe czy oryginalne. Jak wyjdzie zobaczymy.
Tymczasem ruszyła sprzedaż biletów na festiwal w przystępnej cenie 25 zł w przedsprzedaży w bileterii GoOut net pod linkiem
Podczas festiwalu w dniu 13 września w piątek wystąpią zespołu : Black Dog (hard rock / rock'n'roll) ,TRT (alternative rock / metal), Error Label ( hard / heavy / stoner / southern rock/metal), the OLD BAND (rock / rock'n'roll), Violka Marcinkiewicz & South Breakers (pop rock). Zapraszamy.
M-ART ROCK METAL FEST 2019
13.09.2019,godz. 20.00
VooDoo Club
Al.Prymasa Tysiąclecia 48A ( dawne Bema)
WARSZAWA
bilety w cenie 25/35,-zł

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła