Mietall odważnie: "Chłopaku pocałuj mnie" | NEWSY

Mietall odważnie: "Chłopaku pocałuj mnie"

Swoją premierą miał właśnie najnowszy singiel Mietalla Walusia zatytułowany "Chłopaku pocałuj mnie". Piosenka jest mocno związana ze środowiskiem LGBT. Inspiracją dla artysty do napisania tego utworu był moment, kiedy wprowadzono projekt uchwały o strefach wolnych od LGBT i sytuacja ze Starego Sącza,gdy to radna PIS wstała i odśpiewała Bogurodzicę.

Mietall Waluś prowadzi swoją fundację maszmnie.org, poprzez którą stara się popularyzować temat depresji i radzenia sobie z nią.  - Jestem wstrząśnięty skalą tego problemu w naszym kraju - komentuje muzyk. 

Piosenka „Chłopaku pocałuj mnie” pochodzi z płyty AUTOSTYGMATYZACJA, która będzie miała premierę w tym roku. Za produkcję odpowiedzialny został Marcin Bors.

- W tych ciężkich czasach w jakich żyjemy od kilku lat chciałbym bardzo, by ta piosenka wzbudziła uśmiech na twarzy i aby kojarzyła się pozytywnie - mówi Mietall Waluś.

W teledysku główną rolę obok Mietalla Walusia zagrał Oskar Stańczak z programu Prince Charming. To pierwszy tego typu program o tematyce gejowskiej, który był emitowany w telewizji.

Zgłoś nieodpowiednie treściLOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła