Pale Path prezentuje drugi singiel "Mother" | NEWSY

Pale Path prezentuje drugi singiel "Mother"

Pale Path zadebiutowali w 2019 roku EP "Primal". Ich muzyka oscyluje pomiędzy melodią wokalu, ciężarem gitar a nowoczesnym brzmieniem wykorzystującym przestrzenne sample.
Zagrali ponad 50 koncertów w największych miastach w Polsce i zagranicą. Są laureatami Polish Video Music Awards, gdzie do utworu “Enemy” zdobyli główną nagrodę w kategorii “Rock i Ostre Brzmienie” za najlepszy Polski teledysk. Teraz przygotowują materiał na swoją długogrającą płytę, którą promują dwa single “Two Black Hills” oraz "Mother". 

"Mother" to dorosłe spojrzenie na błędy młodości, spowiedź przed jedyną osobą, która kocha bezwarunkowo - mamą. Jest to rachunek sumienia, przestroga przed tym że nie zawsze bycie niezależnym doprowadzi nas tam gdzie byśmy chcieli.

“Mother” to utwór, który najbardziej wyróżnia się z repertuaru Pale Path. Zrealizowany przez Filipa Hałuchę (Heinrich House Studio), nagrany m.in. w Nebula Studio i zmiksowany przez Szwedzkiego mistrza nowoczesnego metalu - Henrika Udd’a, odpowiadającego za brzmienia takich zespołów jak Imminence, Architects czy Bring Me the Horizon. Mother to opowieść o żalu, błędach młodości oraz usilnym podążaniem własnymi ścieżkami. Całość przedstawiona jest jako spowiedź, wyznanie prawdy osobie, która ma w sobie najwięcej zrozumienia i bezwarunkowej miłości - mamie. Singiel ten jest refleksją nad popełnionymi błędami oraz młodzieńczym (i nie tylko) buncie. 

Za sferę wizualną do singla odpowiadał reżyser Aleksander Kropidłowski, który po raz trzeci współpracował z zespołem. Teledysk do “Mother” to zabiera on nas w podróż po latach 90tych. Jest to zbiór osobistych zdjęć członków zespołów i ich rodzin. W teledysku został zastosowany efekt “deep fake”, przez co całość wygląda jakby to właśnie dzieci opowiadały nam własne historie.  

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła