Szarpidrut

„Perspektywa” – sprawdź najnowszy klip Brown.

Brown zaprezentował właśnie kolejny klip promujący najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „Trzy słońca”. Teledysk powstał do jednej ze spokojniejszych propozycji na krążku, czyli do utworu „Perspektywa”

Brown, „Perspektywa”

Brown, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie powrócił z płytą „Trzy słońca”, której premiera odbyła się 13 października. Poprzednim, bardzo dobrze przyjętym, singlem promującym nowy krążek zespołu był utwór „Lśnienie”.

Brown, „Lśnienie”

O najnowszym krążku zepsół mówi, że to płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. – Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką – komentuje zespół. –  Warstwa tekstowa zawiera zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów.

Płyta „Trzy słońca” została zarejestrowana  w ZED Studio, a osobą odpowiedzialną za produkcję był Tomasz Zalewski.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła