Weź udział w teledysku do piosenki "I'll Keep You Warm" | NEWSY

Weź udział w teledysku do piosenki "I'll Keep You Warm"

Grupa Piglets DDeep Forest zaprasza wszystkich chętnych do udziału w teledysku do utworu I'll Keep You Warm.
Co trzeba zrobić ?
1. Nagrać siebie przytulając ukochaną osobę, zwierzę, maskotkę - kogoś lub coś ważnego (jakość FullHD, poziomo lub pionowo)
2. Przesłać mailem na adres ogrzejecie@pigletsddeepforest.com (z tytułem Teledysk) link do pobrania nagrania (korzystając z WeTransfer, Dropbox lub podobnych usług)
3. Wkleić do maila (po przeczytaniu i zapoznaniu się z treścią) treść oświadczenia o możliwości wykorzystania (treść poniżej):


Przesyłając link do nagrania video na adres mailowy grupy Piglets DDeep Forest (ogrzejecie@pigletsddeepforest.com), oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję następujące warunki:

Zgoda na wykorzystanie wizerunku:
Wyrażam zgodę na nieodpłatne, nieograniczone czasowo i terytorialnie wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w nagraniu video do celów produkcji, dystrybucji oraz promocji teledysku do piosenki "I'll Keep You Warm".
Zgoda obejmuje wszelkie formy eksploatacji, w szczególności: emisji w internecie, na platformach streamingowych oraz w materiałach promocyjnych.
Zrzeczenie się roszczeń:
Zrzekam się wszelkich roszczeń finansowych oraz innych roszczeń wobec grupy Piglets DDeep Forest oraz wszelkich osób współpracujących przy produkcji teledysku w związku z wykorzystaniem mojego wizerunku zgodnie z niniejszym oświadczeniem.
Ochrona danych osobowych:
Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest grupa Piglets DDeep Forest, oraz że moje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji teledysku.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Oświadczenie o oryginalności nagrania:
Oświadczam, że udostępnione przeze mnie nagranie jest moją oryginalną pracą i nie narusza praw osób trzecich.

Zapraszamy !

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła