Zapraszamy na II edycję festiwalu inSULator | NEWSY

Zapraszamy na II edycję festiwalu inSULator

Zapraszamy na II edycję festiwalu inSULator poświęconego mocnym brzmieniom 


W tym roku spotykamy się w Sulęcinie w ostatnią sobotę lipca by wspólnie posłuchać i pobawić się przy różnych odmianach ognistej muzyki 

Zagrają:
METHOPIA - alternative metal (Wrocław)
SYNAPSA - deathcore/metalcore (Wrocław)
MEPHARIS - thrash/death/doom metal (Poznań)

30 lipca 2022
Sulęciński Ośrodek Kultury
Scena pod Lipą
ul. Moniuszki 1
Sulęcin
Start: 20:00
Bilet: 30 PLN

METHOPIA
Zespół powstał pod koniec 2019 roku we Wrocławiu. W skład zespołu wchodzą muzycy, którzy mieli okazję zagrać ze sobą nie jeden koncert, aczkolwiek nie w jednym składzie. Mogą być kojarzeni z takich zespołów jak Tuff Enuff, Splot czy !nsult. Wpływy muzyczne jak i samo doświadczenie jest tak różne, że muzykę jaką tworzy zespół najprościej można określić mianem
nowoczesnej odmiany metalu. W marcu 2020 Methopia wypuściła swoją pierwszą EP pt."Rec.Over", na której znalazły się cztery autorskie kompozycje. Czasy pandemii i lockdownów zespół poświęcił na nagranie debiutanckiego albumu pt. Mr.Serious" na którym znalazło się 10 utworów i do którego zespół zrealizował jak do tej pory dwa oficjalne teledyski. Methopia jest również zwycięzcą i laureatem nagrody publiczności May Rock Festival 2021 oraz laureatem festiwalu Czacha 2021.


www.methopia.com
www.facebook.com/methopia
www.youtube.com/methopia
www.instagram.com/methopiaofficial
www.methopia.bandcamp.com


SYNAPSA
Wrocławski band poruszający się w klimatach deathcore/metalcore. W 2020r. premierę ma album EP "Dissimulation", który jest dostępny w wersji CD oraz w dystrybucji cyfrowej na platformach tj. Spotify, iTunes czy Tidal. Utwory SYNAPSY emitowane były m. in. antenie Antyradia, Radio SOK czy Radia Wnet. Ponadto singiel "The Cage" emitowany był w TV w programie MINI JACK. W 2021r. SYNAPSA została sklasyfikowana na 4. miejscu 10. najlepszych metalowych zespołów listy Polish Chart. Płyta "Dissimulation" została objęta patronatami, spotkała się z pozytywną opinią i recenzjami serwisów i magazynów muzycznych. W ostatnim czasie band miał przyjemność wystąpić u boku zespołów tj. Decapitated, The Materia czy Black River. SYNAPSA została także laureatem Gostyńskich Rockowań Festival 2021 oraz m .in. występował podczas edycji Louder Fest. Aktualnie zespół wydał dwa nowe single i koncentruje się dalszej promocji podczas letniej i jesiennej trasy koncertowej. W lipcu tego roku SYNAPSA wystąpi podczas Frozen Sun Fest w Warszawie u boku Decapitated, Illusion czy Get The Shot.

LINKI:
YT - "The Cage" - https://www.youtube.com/watch?v=VFwcN4tmCSs
YT - "Upsidedown" - https://www.youtube.com/watch?v=QkNkBCiLKRw
YT - "Defeated" - https://www.youtube.com/watch?v=zwp7IiEjiY4
FB - https://www.facebook.com/synapsaband/
Smartlink (full album): https://id.ffm.to/synapsa_dissimulation
www: synapsaofficial.pl


MEPHARIS
Zespół Mepharis z Poznania gra muzykę melancholijną oraz ambitną. Obok soczystych, mocnych riffów potrafią również pięknie zapłakać, niczym u mistrzów death/doom metalowego grania na modłę wczesnej Anathemy.
Czteroosobowy skład, który do tej pory wydał album długogrający "Sic Luceat Lux"(2014) oraz EP "Rebirth"(2016).
W czerwcu 2021 roku wydał drugi, pełnoprawny krążek "Eternal Night". Zespół doświadczony i obyty w graniu na żywo występował u boku m.in Virgin Snatch, Percival Schuttenbach, Unborn Suffer czy Welicoruss.


https://mepharis.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/mepharisband/
https://www.facebook.com/Mepharis
https://www.youtube.com/user/MepharisBand

---

maeriał nadesłany

Witchdoctor

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła