Wywiad z zespołem Hortus! | NEWSY

W ostatnim czasie ekipa Szarpidruta miała przyjemność przeprowadzenia wywiadu z zespołem "Hortus" Zapraszamy Was serdecznie do lektury.

Jak powstał zespół ?

Zespół powstał z inicjatywy Szymona, Łukasza i Dawida, którzy wcześniej grali wspólnie w kapeli Ocultix. Do projektu dołączyli Ania i Wojtek. W pięcioosobowym składzie tworzyliśmy utwory bazując na schematach wypracowanych w poprzednich formacjach, jednocześnie tworząc wspólnie nowe kompozycje pod nazwą Hortus.

Co jest Waszą największą inspiracją?

Wiadomo, że każdy z nas ma swoich idoli, ale nie próbujemy nikogo naśladować... Staramy się tworzyć muzykę inspirowaną naszymi osobowościami.

Co uważacie za swój największy hit?

Każdy z nas ma zapewne utwór, który jest hitem w jego przekonaniu. W trakcie tworzenia nowych utworów, kiedy całość jest już posklejana, a my mamy ciarki na plecach, mówimy "To będzie hit" :) Fajnie byłoby , gdyby to słuchacze/fani określili, który z naszych utworów jest tym największym hitem ;)

Jakie macie plany na przyszłość?

Jesteśmy w trakcie budowy własnego lokum ( próbowni) i to jest w tej chwili priorytet, żeby móc w drugiej połowie roku przygotować się do nagrania kolejnych utworów studyjnych, Oczywiście w tym całym natłoku prac i planów musimy myśleć o koncertowaniu.

W jakich miastach zamierzacie koncertować w najbliższym czasie?

Mamy za sobą w tym roku już kilka koncertów i miast za sobą, m.in. Jawor, Czarny Bór, Zielona Góra. W planach Żarów, Żagań, Wrocław, Świdnica, a gdzie nas muzyka poniesie to tylko manager Kasia wie ;)

Czym jest dla Was sukces?

Wszystko zależy, co rozumiemy przez słowo sukces. Sukcesem możemy nazwać każdą zadowoloną osobę na koncercie, każdy utwór, udział w plebiscycie, czołówka na liście przebojów i wiele innych. Najważniejszym jest dostrzegać małe sukcesy, które z czasem mogą przerodzić się w większe osiągnięcia

Co daje Wam największą radość?

Radość daj nam tworzenie, robienie tego co kochamy oraz to, że możemy dzielić się tym z innymi.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła