Nonagram Studio | Firmy

INFO

 • Nonagram to studio nagraniowo – postprodukcyjne mieszczące się w centrum Krakowa (900m od Rynku Głównego) przy ulicy Kochanowskiego.

  Studio składa się z dwóch pomieszczeń do nagrań (Studio A – 23 m2, Studio B – 13 m2) oraz reżyserki.
  Pomieszczenia mają odpowiednią adaptację akustyczną spełniającą konkretne wymogi kwalifikujące je do zastowsowań studyjnych.
  Dodatkowo do dyspozycji jest pomieszczenie socjalne.

  Oferujemy pełny serwis usług studyjnych od ustalenia założeń projektowych poprzez nagrania i miks do masteringu końcowego produktu.

  Zajmujemy się również udźwiękawianiem obrazu, sound designem, przygotowaniem materiału do emisji w telewizji oraz radiu o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim oraz nagraniami lektorskimi na potrzeby reklam i materiałów multimedialnych.
  Nagrania lektorskie wykonujemy ze współpracującymi z nami lektorami, których baza stale się powiększa.

  Wykonujemy też nagrania poza studiem takie jak nagrania koncertów czy nagrania w salach prób. Naszą wiedzę możemy również wykorzystać przy nagłaśnianiu koncertów i imprez.

 • Miksujesz? Komponujesz muzykę? Nie masz odpowiednich warunków odsłuchowych? Czy Twoje mieszkanie nie jest zaadaptowane akustycznie? Nic nie szkodzi, zapraszamy do naszego studia!

  Pomieszczenie studyjne  B – służy nie tylko do nagrań,  ale funkcjonuje również jako druga, niezależna reżyserka z interfejsem AVID Eleven Rack i monitorami Genelec 8030A. Jeśli chcesz popracować nad obróbką dźwięku samodzielnie, oddajemy do Twojej dyspozycji sprzęt i pomoc niezbędną do zrealizowania celu.

  Dysponujemy najwyższej jakości mikrofonami, przedwzmacniaczami, przetwornikami analogowo cyfrowymi, analogowymi kompresorami i equalizerami, sprzętem gitarowym i elektronicznym. Pełna lista wyposażenia studia łącznie z backlinem gitarowym jest w dziale Wyposażenie.

  Zapraszamy na nagrania w miłej i profesjonalnej atmosferze do studia w którym wszystko gra.

  Studio nagrań Kraków – Nonagram, zapraszamy!

  Masz jakiekolwiek pytania, chcesz zarezerwować studio, pisz na studio@nonagram.pl z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
  Przed rozpoczęciem nagrań zapraszamy na spotkanie do studia.

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła