WOŚP 2021 | Galerie

Siema!!!!! W tym roku troszkę później ze względu na sytuację w kraju i na świecie ale Orkiestra zagrała – i to jak!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy podczas WOŚP-u nie byliśmy tak „zarobieni” :-). Ale od początku. Finał WOŚP – wiadomo wszystkie ręce na pokład bo pomaganie jest fajne, dobre, pożyteczne a nade wszystko potrzebne!!!!!! Ten kto tego nie rozumie nie mieści się w skali ……

Dzień pierwszy: sobota 30 stycznia 2021 – mobilna scena przemieszczająca się przez sześć miejscowości Gminy Tarnowo Podgórne. Zajefajna przygoda, serdeczni ludzie i zimno jak cholera, ale czego się nie robi w słusznej sprawie. Żartowaliśmy sobie, że to taka jednodniowa ekspresowa trasa koncertowa. Przeżyliśmy !!!!!! Pograliśmy !!!!!!! Pomogliśmy !!!!!!!! Można było po rozmrożeniu z dumą pójść do ciepłego łóżka.

Dzień drugi: niedziela 31 stycznia 2021 – koncert on-line w studio zorganizowanym przez Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie. Nareszcie ciepło, śnieg nie pada, wiatr nie wieje.

Nic tylko grać. Nawet złośliwości ze strony Pana Kierownika sceny (nie miał chłop dnia, albo ma tak duże ego, nieważne) nie były nam w stanie popsuć tego święta – i zagraliśmy !!!!!!!!!

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła