Aching Sky + Inclusion + Line of Dead / 29.10.2021 / Kraków / Klub Zaścianek | Koncerty

29 Pt Paź

19:00

29 Pt Paź

23:30

KONCERT

Aching Sky + Inclusion + Line of Dead / 29.10.2021 / Kraków / Klub Zaścianek

BILETY
  • 20
29 października naszą sceną zawładną najlepsze krakowskie formacje: laureaci konkursu muzycznego w ramach Festiwalu Synestezje 2020: Aching Sky, wspierani przez Inclusion i Line of Dead! Solidne metalowe granie, ciężkie riffy i dużo growlowanych wokali. Będzie się działo!
Aching Sky
Aching Sky to krakowska formacja wykonująca Metal Alternatywny, czerpiąca także z innych stylów ciężkiego grania. Swoje utwory opierają na gitarowych, grooviastych riffach dopełnionych czystymi i growlowanymi liniami wokalnymi.
Ich pierwsze wydawnictwo - „Broken... No More" ukazało się w październiku 2020 r. EPka promowana jest singlami „Aching Sky", „Immolation” oraz „Hollow Wisdom", które wraz z teledyskami dostępne są na kanale YouTube zespołu.
Aching Sky zostało jednym z laureatów finału konkursu muzycznego organizowanego w ramach Festiwalu „Synestezje. Muzyka.Plastyka.Słowo" w Krakowie w 2020 r. Ponadto zespół wziął udział w finale Konkursu Młodych Wykonawców podczas XIV edycji Festiwalu „Wielki Ogień" w Ostrowcu Świętokrzyskim w 2021 r.
Inclusion
Inclusion to podkrakowski zespół grający muzykę z gatunku Alternative Metal, pełen rytmicznych i melodycznych rozwiązań, posiadający na koncie trzy EPki: „Nieśmiertelny”, „Skybound” i „Tales of Deliverance”. Grupa zagrała wiele koncertów w Polsce oraz za granicą. Na początku 2019 roku Inclusion było headlinerem wydarzenia Ruhrcomer Kick-Off Event, który odbył się w Niemczech. Do sukcesów zespołu należy wymienić m.in. zajęcie trzeciego miejsca na czeskim przeglądzie Líheň Festival 2019, otrzymanie statuetki im. Tadeusza Nalepy na Rockowej Nocy 2019 w Rzeszowie, zajęcie drugiego miejsca na Muzycznej Jesieni 2019 w Grodkowie, a także drugiego miejsca wraz z nagrodą publiczności i nagrodą za najlepszy cover podczas Festiwalu Wielki Ogień 2021. Elementami charakterystycznymi dla twórczości zespołu są emocje oraz energia, która niezmiennie wypełnia koncerty. Inclusion to piątka przyjaciół, których łączy ogromna pasja do muzyki i dobrej zabawy.
Line of Dead
Ekipa z Krakowa grająca muzykę na pograniczu Heavy Metalu i Hard Rocka. Czterech gości którzy postanowili znaleźć nową wymówkę na picie.
Ostatnie lata tworzyliśmy nasz klimat, czyli ciężkie niskie riffy, z niskim wokalem przepijane wódą i browarami. Hałasujemy na polskich scenach od 5 lat, przez ten czas skład ulegał zmianie aby ostatecznie przyjąć aktualną formę.
Aktualnie wydajemy pierwszą płytę Line Of Dead No.1, której premiera odbędzie się 18 września.
Bilety:
20 zł - w dniu koncertu
Dostępne tylko na bramce.
Aching Sky + Inclusion + Line of Dead,
Klub Zaścianek
Kraków, ul. Rostafińskiego 4
29.10.2021
19:00 - thedoors
20:00 - start

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Aching Sky + Inclusion + Line of Dead / 29.10.2021 / Kraków / Klub Zaścianek

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła