Szarpidrut

06 So Kwi

20:00

06 So Kwi

23:00

KONCERT

aGain "Gramy dla Kuby"

BILETY
Wracamy do tego co lubimy najbardziej czyli grania LIVE :) ... już 6 kwietnia zaczynamy koncertem w krotoszyńskiej BILI :) Zagra z nami jeszcze jeden zespół - póki co niespodziewanka ???? Chcemy zagrać wam całą płytę "Obudź się" i może cos więcej ... ??!!?? a wy co chcielibyście usłyszeć ...?

Jak wiecie "manewry z aGain" jak co roku są przede wszystkim waszym świętem i okazją do świetnej zabawy :) W tym roku będzie tak samo ... ale jest jeszcze jeden bardzo ważny i szczytny cel pomoc naszemu krotoszyńskiemu rock'n'rollowcowi dlatego koncert odbędzie sie pod hasłem "GRAMY DLA KUBY"

Kuba jak większość z was wie sam angażuje się w wiele akcji i sam pomaga więc pomóżmy też jemu ... mamy nadzieje, że pojawicie się w BILI tłumnie i bawiąc sie jednocześnie będziemy wspierać !!!

Wejście jest FREE każdy wolny datek na rzecz KUBY mile widziany

Wiemy też kto zagra z nami 6 kwietnia na Manewrach :) piszą o sobie tak ... kiedy Funk poznał Hip Hop (albo odwrotnie) zrodził się rytm Labi powszechnie zwany LabiRYTMem.
Labirytm jest eklektyczny. Jest wypadkową inspiracji i wrażliwości muzycznej każdego z nas.
Podobno W tekstach Labirytmu uderza mocno hedonistyczny erotyzm.Podobno jesteśmy mieszkanką Rage Against the Machine i Jamesa Browna
Podobno mamy niewielkie wyczucie obciachu i kiepski imidż.
Podobno muzyka to nasz wyrafinowany samozadowalacz.

Panowie i Panie BRAWA dla zespołu LABIRYTM ‼️‼️

Formacja ma na swoim koncie liczne koncerty w całej Polsce, a także występy na przeglądach, na których niejednokrotnie zajmowała czołowe miejsca. Do najbardziej spektakularnych sukcesów składu można zaliczyć wyróżnienie na Fesitwalu w Jarocinie 2008 i zajęcie drugiego miejsca na Debiutach w Opolu w 2007 roku. Po wielu roszadach międzyzespołowoczłonkowych ukształtował się nowy skład, z którym LabiRYTM wystąpił na Małej Scenie Przystanku Woodstock w 2013 roku.

Prosimy was o udostępnianie wydarzenia aby było nas jak najwięcej!


PROMO

Zdjęcie 1 z 1

Zamknij

aGain "Gramy dla Kuby"

LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła