AmnestiA/CRACK/RCM - Pod Ratuszem | Koncerty

20 Pt Sie


19:30

KONCERT

AmnestiA/CRACK/RCM - Pod Ratuszem

BILETY
  • 25
W dziele zniszczenia udział brać będą:
RCM (Łomża) - Jeżeli zespoły queens of the stone age, royal blood czy muse nie są ci obce to doskonale odnajdziesz się w naszym brzmieniu. Nowy zespól na łomżyńskiej scenie. Przygotujcie się na set autorskich kawałków będących naszym debiutem na scenie jako duo perkusista i basista.
CRACK (Ełk) - Zespół CRACK powstał w wakacje 2013 roku z inicjatywy Szymona-bas, Grzegorza-gitara i Piotrka-perkusja. Wtedy też powstał utwór "POCZWARA" tak więc ten kawałek (drugi na płycie) ma już prawie 8 lat.
Skład ustabilizował się w 2018 roku we wrześniu. CRACK w składzie :
Oskar "OZKY" Chiliński - voc.
Norbert Jaroczyński - git.
Sławek "WOMIR" Kalinowski - git.
Szymon Zieliński - git. bas.
Piotr "MORAS" Wysocki - drum.
nagrał pod koniec 2018 roku demo pod nazwą "36,6". Na początku 2019 roku utwór z dema "Wstrzymać Czas" ukazał się na 3 części składanki pt. Rock'n'Sfera wydanej przez AIMIX Studio.
2019 rok to zagranie ok 15 koncertów w całym kraju. Debiutancki koncert nastąpił w lutym w Węgorzewie na IV Warmińsko Mazurskim Festiwalu Rockowym gdzie zajęliśmy 3 miejsce. Następnie koncert w Piszu razem z MANIPULATION (Gołdap) i POSTNATURA (Olsztyn) na koncercie z cyklu Rock nad Pisą. W czerwcu zagraliśmy na Chełmstoku w Kumowej Dolinie w Chełmie i tam zajęliśmy I miejsce. Potem było Nożyno i Yach Music Festiwal (V miejsce)....nagroda publiczności podczas Festiwalu Rockowego ERROR w Barczewie. 9 listopada zagraliśmy na jednej scenie w Ełku z Łydką Grubasa. Od sierpnia zaczęliśmy rejestrować nasz pierwszy album, który postanowiliśmy nazwać „Wstrzymać Czas”. Oskar nagrał na nim swoje wokale jeszcze przed odejściem i całość nagrywek zakończyliśmy pod koniec 2019 roku. Płyta powstawała w Blast Sound Design w Gołdapi pod czujnym okiem Krzysztofa „KRISSa” Bendarowicza.
Nowy wokalista Krzysiek Krupa dołączył do nas na początku 2020 roku. Materiał ukazał się oficjalnie 20 marca 2021 r. Jest na nim 10 utworów w tym 4 z dema nagrane jeszcze raz.
8 maja 2021 zajęliśmy 2 miejsce, spośród prawie 60 zgłoszonych zespołów, na festiwalu ROCK MY FESTIVAL w Skierniewicach.
https://www.facebook.com/crack.elk
https://www.youtube.com/channel/UCoj86CXAAI6HaYgPTEOPzGw
AmnestiA - to pancerna pięść z północno - wschodniej Polski. Powstała w 2015 roku na zgliszczach innych projektów. Ich muzyka jest wypadkową, tego co kryje się w czeluściach dusz tych pięciu zapaleńców, przetapiając się w niepowtarzalny styl. Koncerty to ich siła napędowa, dlatego sieją zniszczenie gdzie tylko się da.
https://www.facebook.com/amnestiaofficial
https://youtu.be/u646TeCKYDU
https://youtu.be/KgakzhXasLs
https://youtu.be/JLToipGtC5s
https://youtu.be/-spcIfPQhMg
https://amnestia.bandcamp.com/
20/08/2021
bramka: 19:30
start: 20:00
bilety na bramce: 25 PLN
Patronat medialny:
RockKompas MetalMusicAttack 3winyle MetalDumaProductions MordorRadio BrutalEast Rockamila Szarpidrut.pl RadioElitaCafe /R.E.C./ Wiara Rocka
https://www.facebook.com/events/235107478425051

Zdjęcie 1 z 2

Zamknij

AmnestiA/CRACK/RCM - Pod Ratuszem

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła