Beta Vulgaris, TRT i The Pillowers w Potoku! | Koncerty

01 So Lut

19:00

01 So Lut

23:55

KONCERT

Beta Vulgaris, TRT i The Pillowers w Potoku!

BILETY
  • 10.00

Już 2 lutego w Warszawskim klubie Potok pojawi się prawdziwe mocne uderzenie. Wystąpią kapele prezentujące różne brzmienia ale jedna rzecz która je łączy to przede wszystkim mocne riffy i energia na scenie. Wejście do klubu od godziny 19:00. Bilety w cenie 10 zł.

Line-up:
19:00 - WJAZD DO KLUBU
19:30 - The Pillowers
20:30 - Beta Vulgaris
21:30 - TRT

Beta Vulgaris - Przy piskach rencistek i ogólnym zachwycie pracowników stołówki pracowniczej w zakładach dawnego FSO
w 2012 roku zespół przyjął nazwę Beta Vulgaris! Pierwszy album pt.: "Heavy Beet" powstał w roku 2014. W 2019 roku w zespole nastąpiły roszady personalne, zaś Slayer ogłosił koniec kariery. Przypadek? Obecnie w skład zespołu wchodzą:
Wiedźmiś - perkusja,
Wildpig - bas,
Hot Lips - wokal
Coach Rob - gitara no. 1
Morbid Dżordż - gitara no. 2


The Pillowers - Pięciu członków wysuniętych z ramienia na czoło zebrało się w słusznej sprawie, mianowicie tworzenia rock'a. Elektryczne riffy, płynące wokale, niespokojne bębny, subbas - czyli szeroko pojęty Rock w jego raczej mocniejszym wydaniu.


TRT - Zespół TRT został założony w 2016 roku w Płocku. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był "Jeden" który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych.
Zespół dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły.
Początki kapeli objawiły się również, wieloma zmianami personalnymi, z których wyodrębnił się aktualny skład. Muzyka grupy to szeroko pojęty Rock / Metal / Groove. Cel muzyków to dotarcie do jak największej liczby słuchaczy którzy myślą i czują podobnie. W listopadzie 2018 roku swoją premierę miał klip do utworu "Battlefield" który uchylił rąbka tajemnicy o tym czego możemy się spodziewać na pełnym krążku. Debiutancki album czeka na swoją premierę również poza granicami kraju. Materiał przedpremierowo był prezentowany w czerwcu 2019 roku na targach Midem we Francji.
Skład zespołu:
Darek Dolny - Wokal
Bartosz Ziółkowski - Gitara
Jan Nowak - Bas
Artur "Artie" Woźniak - Perkusja

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Beta Vulgaris, TRT i The Pillowers w Potoku!

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła