Dissimulation Tour | SYNAPSA + Obraski + Thar ai + Aurum Solis | Koncerty

20 Pt Lis

19:00

20 Pt Lis

23:55

KONCERT PREMIERA PŁYTY PROMOCJA

Dissimulation Tour | SYNAPSA + Obraski + Thar ai + Aurum Solis

BILETY
Koncert zespołu SYNAPSA i szczególnych gości w ramach trasy "Dissimulation Tour" promującej album "Dissimulation".
Szczegóły wkrótce !
SYNAPSA - deathcore, metalcore
Wrocławski skład, którego docelowa aktywność przypadła w momencie wydania krążka "Confession" w 2015r. Płyta ukazała się w sklepach muzycznych w całej Polsce oraz dostępna jest w dystrybucji cyfrowej. Wówczas zespół odbył ogólnopolską trasę koncertową "Confession Tour". Po jej zakońceniu zespół zawiesił tymczsowo działalność. W poszukiwaniu odpowiedniej formuły ostatecznie zespół wznawia aktywność w czteroosobowym składzie (Ernest Swora, Mateusz Wiktorowski, Artur Raszewski, Jakub Szkiłądź), muzycznie osadzając się w klimatach metalcorowych i deathcorowych.
W 2019r. W sieci pojawia się singiel "Open Your Ears" z ekperymentalnym i ekstremalnym żeńskim wokalem. Aktualnie zespół powraca z sążnym krążkiem EP "Dissimulation", którego przedsmakiem jest singiel "The Cage", który zajmuje wysokie miejsca notowaniach. Płyta ukazuje się w czerwcu.
THAR AI
(alternative metal/rock)
Ekspresyjna muzyka, przeplatana kontrastami z mocnym, emocjonalnym wokalem - tak w skrócie można opisać kompozycje zespołu Thar Ai.
Zespół pierwsze próby rozpoczął w 2012 roku we Wrocławiu ale pełny skład uformował się dopiero w kwietniu 2015 roku. Jego pierwsze wydawnictwo - debiutancki album EP - ukazał się w marcu 2017 roku. Po intensywnej trasie promującej płytę, grupę opuścił pierwszy wokalista, Pablo - zamykając tym samym rozdział utworów polskojęzycznych. W 2019 roku do zespołu dołączył Patryk, napędzając mroczniejszą - surowszą stronę zespołu.
Plany sięgają dalej niż kiedykolwiek - obecnie Thar Ai pracuje nad pierwszym longplayem, który promuje singiel "Connected".
Singiel -> https://www.youtube.com/watch?v=z_8N-NisZ_E
FB ->  https://www.facebook.com/tharaiband
Obraski (Łódź)
Punk/Rock
Zespół OBRASKI to grupa grające energetycznego rocka z elementami punka i metalu. Stylistycznie przypomina takie zespoły jak Dergthofs z Londynu czy Mindsfer z NY. Szybkie riffy przeplatają się z ciekawymi rozwiązaniami akustycznymi, a solówki wkomponowują się w wykrzyczane przez wokalistę teksty. Każdy utwór niesie ze sobą teksty poruszające ludzka moralność, a wpadające w ucho refreny - punkowe przesłania na długo pozostają w głowach słuchaczy. Każdy koncert zespołu rozgrzewa publiczność i wciąga do wspólnego pogo, a jednocześnie porusza do głębi i wyzwala pozytywne wibracje..."
"Teraz Rock"
Andrew ** Vocal **
Kara ** L.guitar **
Fryta ** Guitar **
Chaos ** Bass **
Borsuk ** Drums **
Aurum Solis
Aurum Solis to powstały w 2009 roku wrocławski zespół grający death metal. Ciężkie oraz szybkie brzmienia uzupełnione są brutalnym wokalem. Na koncie Aurum Solis są dema, EP oraz dwa najnowsze single: Solve Coagula z 2019 i Perception z 2020.
https://www.facebook.com/AurumSolisMetal/
https://www.youtube.com/user/aurumsolisband

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Dissimulation Tour | SYNAPSA + Obraski + Thar ai + Aurum Solis

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła