DOOGIE WHITE w Brzesku | Koncerty

17 N Wrz

19:00

17 N Wrz

23:00

KONCERT

DOOGIE WHITE w Brzesku

BILETY
  • 70 PLN

Po wakacjach na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku wystąpi prawdziwa legenda światowego rocka - DOOGIE WHITE!
Wydarzenie, które mamy przyjemność organizować wraz z Restauracją RZYM Brzesko odbędzie się już 17 września.
Doogie White to legendarny „głos” najwybitniejszych gitarzystów świata oraz absolutnie niezwykła postać, na rockowej estradzie. Szkocki wokalista nagrał m.in. ostatnią studyjną płytę z legendarnym zespołem RAINBOW Ritchiego Blackmore`a zatytułowaną „Stranger In Us All”, popartą paroletnią światową trasą.
Z początkiem millenium dołączył do wirtuoza Yngwie Malmsteena i jego RISING FORCE, z którym nagrał dwa albumy oraz koncertował intensywnie przez siedem następnych lat.
Później dzieje losów związały go z Michaelem Schenkerem, legendarnym gitarzystą SCORPIONS oraz UFO. Kolaboracja zaowocowała dwoma studyjnymi oraz koncertowymi albumami z Michael Schenker`s TEMPLE OF ROCK oraz była kontynuowana w kolejnych odsłonach solowej twórczości Schenkera.
W jego muzyczną biografię wpisuje się koncertowanie z absolutnymi ikonami, m.in. Jonem Lordem (DEEP PURPLE), gdzie wykonywał legendarne partie wokalne podczas koncertów z serii „Concerto for Group and Orchestra”.
White jest jednym z najbardziej zapracowanych wokalistów rockowych. Obecnie występuje ze słynnym ALCATRAZZ, w którym grali tacy giganci jak Steve Vai, wspomniany już Yngwie Malmsteen oraz były wokalista RAINBOW Graham Bonnet.
Są też polskie akcenty. W 2020 roku nagrał z polskim gitarzystą Bartoszem „Bratkiem” Wójcikiem utwory „The Machine” oraz „All I`ve Known”, które znalazły się na albumie solowym „Bratka” („The Book Of Life”).
Podczas brzeskiego koncertu Doogiemu będzie towarzyszyć właśnie Bartosz "Bratek" Wójcik (gitara) oraz Karol Wójcik (bas) i Kamil Bagiński (perkusja).
17.09.2023r, godz. 19:00
MOK Brzesko
- Bilety 70 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury (Brzesko Pl. Targowy 10) oraz na stronie kupbilecik.pl
ZAPRASZAMY!
Dodatkowe informacje: 539 592 035

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

DOOGIE WHITE w Brzesku

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła