Szarpidrut

25 So Sie

18:30

26 N Sie

03:00

KONCERT

Explozer Party 2018

BILETY
  • 0.00

Czas na ostatnie spotkanie z Wami w Trójmieście w tym roku, oczywiście w Rockoucie - gdzie "narodziliśmy" się jako zespół. 
Po ciężkich trudach naszych wątrób w czasie koncertów trasowych, chcemy po prostu kompletnie wyluzować i przeżyć kolejne sielankowe spotkanie z Wami, które mamy nadzieję, mocno wejdzie Wam w krew, tak żeby za rok i dalej zrobić tego powtórkę ;-)
Naszymi gośćmi będą:

Bombshelter (Ełk) - zespół, który był wytypowany jako zespół rezerwowy na Explozer Fest 2018 i tak jak obiecaliśmy w poście na tym wydarzeniu, damy Wam możliwość ich posłuchać i zobaczyć na kolejnym naszym wydarzeniu w Trójmieście. Będzie to niewątpliwie headliner tej imprezy!!!

Amnestia (Olecko) - kolejny mocno rozwijający się band, który zgłosił się na Explozer Fest, otrzymał okazję spotkania się z Wami.

Nazwę czwartego uczestnika ogłosimy wkrótce. Będzie to jeden z zespołów z naszego regionu, który także wytypujemy z kapel zgłoszonych na Explozer Fest 2018

Jak zawsze, dzięki hojności klubu Rockout wjazd na imprezę będzie możliwy za jedyny uśmiech, a do cen piwa w czasie koncertu zostanie doliczona symboliczna złotówka, tak żeby wesprzeć przyjezdne kapele logistycznie, za pokonanie wielu kilometrów na spotkanie z Wami. 

Zatem przygotowanie do Explozer Party 2018 ogłaszamy za rozpoczęte. 
Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i wspierajcie swoich!

Rozpiska czasowa występu zespołów wkrótce.

https://www.facebook.com/events/272599790177883/


PROMO

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Explozer Party 2018

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła