FOUR STRIKES OF DEATH (WROTZHATE): SARMAT, BAALZAGOTH, HEGONY, ATONEMENT | Koncerty

15 So Paź

19:00

15 So Paź

23:55

KONCERT

FOUR STRIKES OF DEATH (WROTZHATE): SARMAT, BAALZAGOTH, HEGONY, ATONEMENT

BILETY
  • 40
Wyjątkowy koncert czterech nowych, ale już znanych polskich jakościowych ekip deathmetalowych z dorobkiem w postaci debiutanckich LP i/lub EP wydanych niedawno, reprezentujących cztery zupełnie różne przestrzenie w ramach gatunku:
SARMAT - death/black metal o bezlitosnej konstrukcji, siejący strach i niepokój, budujący potęgę na kombinacji przemyślanych riffów, zaskakujących, a jednocześnie spójnych aranżacji i piekielnie szybkich blastów wzmocnionych mega potężnym wokalem. Autorzy krążącego po całym świecie debiutanckiego krążka "RS-28".
> BAALZAGOTH - Czarny Śmierć Metal stawiający na potężne, czytelne riffy podparte mocnym dołem i miażdżącą niczym walec perką, okraszony piekielnym growlem. Zbierający bardzo pozytywne recenzje debiut "Morbid Persecutions" jest dostępny w sieci i na CD, ta muza to puls piekła, a diabły te na żywo nie biorą jeńców...
Baalzagoth i Sarmat wystąpią we Wrocławiu po raz pierwszy!
HEGONY - zapewne ich już dobrze znacie, bo Wrocław to ich ojczyzna, a Death Metal, który tworzą, łączy starą szkołę kompozycji z nowym sznytem dźwięku. Pomiot bandy 4 zwyrodnialców, z których chorych głów do dnia dzisiejszego wyszło z zatęchłej piwnicy kilka któtkich materiałów muzycznych (EP "First Stab", split Anal Terror II, promo "Second Stab") będących wstępem do plugawego, pełnowymiarowego bękarta "Turpistic Ecstasy".
ATONEMENT - także pochodzący z tych rejonów hord grający na pograniczu black/death/doom, a którego ropoznawalną marką jest miażdżący styl riffowania. Mocny dół i mega ciężar gitar wraz z potęgą garów wspołgrają z totalnie niskim growlem. Przebudowany w 50%-ach skład zaprezentuje swój dobrze znany, napisany we współpracy z samym Kozłem materiał, zatytułowany "Where Light Is Devouring By Darkness".
Klub Alive zapewnia dobrą atmosferę i zimnego browca, a to wszystko razem do kupy zapowiada imprezę, której po prostu nie warto przegapić!
ZAPRASZAMY NA UCZTĘ!

Zdjęcie 1 z 4

Zamknij

FOUR STRIKES OF DEATH (WROTZHATE): SARMAT, BAALZAGOTH, HEGONY, ATONEMENT

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła