Hard'n'Heavy Live with New Album Midnight Special | Koncerty

15 So Lut

19:00

15 So Lut

22:30

KONCERT

Hard'n'Heavy Live with New Album Midnight Special

  • Oink Oink
  • Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka, Warszawa
  • ROCK
BILETY

HOUSE OF DEATH to kwartet grający ciężkiego rocka założony w marcu 2019 roku, z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka znanego z takich składów jak "NIKT" czy "ANTI TANK NUN".
Do Adama dołączył Titus z ACID DRINKERS i panowie rozpoczęli komponowanie pieśni na debiutancki album. Chwilę później pojawia się perkusista Bogumił "Mr Bo" Krakowski, również znany z ANTI TANK NUN.
Titus wskazuje jedynego jego zdaniem sensownego wokalistę, który poradziłby sobie z tym co band ma zamiar zagrać... To Juan Carlos Cano. Zwycięzca jednej z edycji Voice of Poland. Po nagraniach demo Juan okazuje się strzałem w" dychę".

Oink to warszawska grupa alt-rockowa, która w swojej twórczości łączy funk z psychodelią, okraszoną noise'owym brzmieniem lat dziewięćdziesiątych.
Muzyka Oink opiera się na groove’owej sekcji rytmicznej, schizofrenicznie brzmiących gitarach oraz melodyjnych partiach wokalnych.
Do tej pory zespół gościł m. in. na Slot Art Festival czy Emergenza Festival (trzecie miejsce w Warszawie) oraz zagrał transmitowane koncerty w Antyradiu (Makakofonia MakakArt) oraz Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej.

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Hard'n'Heavy Live with New Album Midnight Special

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła