KOIOS/Morbus/Bifrost w Old Pub Jaszczur Elbląg | Koncerty

16 So Lis

19:00

16 So Lis

23:00

KONCERT

KOIOS/Morbus/Bifrost w Old Pub Jaszczur Elbląg

BILETY
  • 15.00

Metalowy Koncert
Na jednej scenie spotkają się:

Bifrost (rock/hard rock/heavy metal, Suwałki)
Weterani ciężkiego rocka z Suwałk. Zespół doświadczony na wielu scenach, z bogatym dorobkiem obejmującym dwie demówki, debiutancki długogrający album "8", a także występy przed takimi zespołami jak Closterkeller, Hunter, Quano Apes, Kat & Roman Kostrzewski czy Luxtorpeda. Muzyka Bifrost to prawdziwa petarda, porządna dawka energii i definicja szczerej radości z gry.

KOIOS to metalowy zespół z Warszawy poruszający się po ekstremalnych odmianach metalu takich jak death metal, melodic death, czy progressive death metal. Zespół otrzymał wiele nagród na festiwalach takich jak Generacja, Rock Battle, Rock Master, Mayday, czy FMB. Swoją debiutancką płytę „Triangulate the Triangle” promował supportując takie zespoły jak Hunter, Sadist, Antigama, Thy Disease, TSA, czy Symbolical. W grudniu 2017r. miała miejsce premiera, oficjalnego video do utworu „Hate?”. Klip otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię oraz specjalne wyróżnienie na festiwalu Figueira FilmArt-Festival w Portugalii, oraz nominacje na festiwalach BMVA w Berlinie oraz L.A. Music Video Awards w Los Angeles.

Morbus to zespół pochodzący z Olsztyna założony w 2016 roku. 4 osobowa ekipa czerpie inspiracje z różnych gatunków metalu stawiając na energię przekazu. Głębokie inspiracje takimi ikonami jak Slayer, Pantera, Slipknot, Death, Gojira czy Lamb of God są słyszalne w każdym dźwięku tego olsztyńskiego metalowego czołgu. Zespół na początku 2019 nagrał 30 minutową EP zawierającą 6 utworów.

Wstęp: 15 zł

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

KOIOS/Morbus/Bifrost w Old Pub Jaszczur Elbląg

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła