Szarpidrut

18 Pt Sie

20:30

18 Pt Sie

22:30

KONCERT

Koncert aGain / ZLOT

BILETY
  • 0.00

aGain (Krotoszyn)
https://www.facebook.com/againgroup/

Zespół aGain powstał w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Grają mocnego ale melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami opartego o profesjonalną i żywiołową sekcje rytmiczną.
Charakterystyczne dla zespołu jest połączenie mocnego i melodyjnego głosu wokalistki z charyzmatycznym i dojrzałym wokalem basisty. 
Kapela zadebiutowała na scenie u boku zespołu aktora Pawła Małaszyńskiego "Cochise". aGain koncertował w wielu miastach Polski zyskując pochlebne opinie publiczności. 
Ostatni czas to niewątpliwa przyjemność uczestniczenia w trasie trójmiejskiego składu "Milczenie Owiec", koncerty w Jarocinie, zaproszenie na największy w Polsce zlot aut amerykańskich American Cars Mania oraz występ na jednej scenie z zespołem VIDEO czy Luxtorpeda. aGain zdobył miano zespołu tygodnia a następnie miesiaca po czym uzyskał 3 miejsce w plebiscycie na zespół roku 2016 prestizowego portalu FabrykaZespolow.pl.

Żywa sekcja rytmiczna w połączeniu z "ciężką gitarą" oraz charakterystycznym melodyjnym wokalem tworzą obecny klimat kapeli.


PROMO

Zdjęcie 1 z 1

Zamknij

Koncert aGain / ZLOT

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła