lindead, MuN, Fleshworld 26.IV Pralnia, Wrocław | Koncerty

26 Pt Kwi

19:00

26 Pt Kwi

23:00

KONCERT

lindead, MuN, Fleshworld 26.IV Pralnia, Wrocław

BILETY
  • 69.00

Core-poration i Leave No One Behind Booking
zapraszają na koncert w ramach trasy "Niewiosna".
Wystąpią:
Blindead
support:
MuN
Fleshworld

26 kwietnia 2019, Klub Pralnia, godzina 19.00

Informacje o biletach podamy wkrótce

OPISY:
Blindead (Trójmiasto) – post-metal/prog-rock
Po niezwykle ciepło przyjętych wspominkowych koncertach kultowej płyty “Autoscopia / Murder In Phazes” Blindead wraca do gry! Zespół, który na polskim podwórku to niekwestionowany lider w obszarze post metalu i pokrewnych brzmień, już w kwietniu zagra koncerty w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Wydarzenia, pod hasłem “Niewiosna”, otwierają nowy etap dla zespołu, którego trzonem obecnie jest Mateusz Śmierzchalski, Konrad Ciesielski oraz Bartosz Hervy. Grupa będzie promować niedawno wydany album, z gościnnym udziałem Michała "Nihila" Kuźniaka. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wieczór!
(autorem oprawy graficznej trasy jest Bartosz Hervy)

MuN (Wrocław) – space/doom rock
Czy z Wrocławia kursują promy kosmiczne gwarantujące pasażerom dalekie podróże międzygwiezdne? Okazuje się że tak, nazwa promu to MuN i startuje zaledwie za rogiem Twojego mieszkania. Wrocławski kwartet to gwarant psychodelicznej, space rockowej wycieczki w nieznane. Zeszłoroczna, świetnie przyjęta "Opia" tylko potwierdziła pozycję zespołu na rodzimym, psycho rockowym podwórku. Zatem nie ma co zwlekać, wystarczy zapiąć pasy i wsiąść na pokład wahadłowca MuN - 71.

Fleshworld (Kraków) - post-metal/dark hardcore/sludge
Niemal dekada na scenie to czas, w którym Fleshworld dotarł do polskiej ścisłej czołówki hałasowania spod znaku sludge/post metalu. Z każdym kolejnym wydawnictwem (czy to demo, LP, split) widać ewolucję w kompozycjach utworów oraz brzmieniu - i tak z ciężkich, hardcorowych dźwięków kroczą coraz bardziej ku psychodelicznej otchłani. Krakusy doświadczone licznymi występami na żywo wiedzą jak przekazać słuchaczowi potężny ładunek emocjonalny, który niesie ich muzyka. Pozycja obowiązkowa dla fanów takich składów jak ISIS bądź Neurosis.

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

lindead, MuN, Fleshworld 26.IV Pralnia, Wrocław

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła