Lunatycy Martwej Dyskoteki + ANGRY SAD BOYS / Tu i Ówdzie 26-04-2024 (Kraków) / | Koncerty

26 Pt Kwi

19:30

26 Pt Kwi

23:00

KONCERT

Lunatycy Martwej Dyskoteki + ANGRY SAD BOYS / Tu i Ówdzie 26-04-2024 (Kraków) /

BILETY
Lunatycy Martwej Dyskoteki powracają do Krakowa! W nowej formule i z nowy materiałem ponownie zagrają w Tu i Ówdzie. Już 26-04-2024r. przy ulicy Wiślnej 5 w Krakowie, będzie można posłuchać niepowtarzalnego poznańskiego kwartetu postpunkowego. Sam Marcin Świetlicki powiedział o nich "Może być". LMD nie będzie jedynym zespołem występującym tego wieczoru. Usłyszeć będzie można również krakowski duet ANGRY SAD BOYS! Tym bardziej warto wybrać się w okolice Rynku!
LMD
Lunatycy Martwej Dyskoteki to zespół, który można było zobaczyć na jednej scenie wraz ze Świetlikami, Elektrycznymi Gitarami oraz Fisz Emade Tworzywo. Zespół powstał w 2018r. i zadebiutował EP-ką pt. Chaos i Absurd (2019). Przez lata wypracowywał swoje własne unikatowe brzmienie czego efektem jest LP pt. LMD (2022). Przy powstaniu tego albumu zespół współpracował z takimi artystami jak Dagmara Gregorowicz (DAGADANA), Piotr Łojek (Elektryczne Gitary) czy Piotr Kołodyński (Oysterboy/ Muchy). Aktualnie zespół występuje w czteroosobowym składzie: Igor Stobiecki bas&wokal, Tomasz Sojka gitara rytmiczna&wokal, Kacper Kot perkusja&wokal oraz Jakub Walczak gitara solowa.Powracają po zmianach na koncertowy i wydawniczy szlak, w całkowicie nowej formule kwartetu postpunkowego. Rok 2024 upłynie im pod znakiem Dobranoc +Dobrych Snów:: Nowy materiał pozwoli zabrać publiczność do Pom|ędzY - osamotniony, księżycowy krajobraz, który wyrasta na tkankach dużych i małych miast. Zapewniają koncerty z muzyką pełną improwizacji, jazgotu, smoły, psychodeli i dobranocki.
ANGRY SAD BOYS [PL/PT – NOISE ROCK, POST-PUNK]
ANGRY SAD BOYS to międzynarodowy duet alt-rockowo/post-punkowy z Krakowa. Utworzony pod koniec 2020 roku Maciej (gitara i wokal) i André (perkusja i chórki) oferują żywe alternatywne riffy z punkrockowymi bitami i noiserockowymi krzykami. Zespoły takie jak METZ, blackmidi czy Death from Above są dobrymi przykładami ich inspiracji.
W marcu wydaliśmy nasz debiutancki album. Mamy za sobą bardzo udany koncert w krakowskim Klubie RE aby świętować wydanie tej płyty, a na swoim koncie mamy już występy z zespołami takie jak Komety, PABST (DE), TESA (LV), Szklane Oczy, Šamanovo Zboží (CZ), November Might Be Fine, Stacja B czy Renmin Ribao.
⚡ Teledysk - singiel “OUT OF MY HEAD”: https://youtu.be/NX3A_Su8uXw
⚡ FB: facebook.com/angrysadboys
⚡ IG: instagram.com/angrysadboys
⚡ Spotify: https://spoti.fi/40r0qSA
⚡ Bandcamp: angrysadboys.bandcamp.com
⚡ Inne Platformy Streamingowe: https://bit.ly/3LGAjTF
Miejsce: Tu i Ówdzie, ul. Wiślna 5 Kraków
Data: 26-04-2024r.
Godzina rozpoczęcia: 19:30 (drzwi)
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) link do sprzedaży: https://goout.net/pl/lunatycy-martwej-dyskoteki+angry-sad-boys/szohlcx/
           30 zł (w dniu koncertu)

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła