Lunatycy Martwej Dyskoteki + MarszaTek & USEØYØTÅ | Koncerty

05 Pt Kwi

19:00

05 Pt Kwi

22:00

KONCERT

Lunatycy Martwej Dyskoteki + MarszaTek & USEØYØTÅ

BILETY
  • 40zł
"Dyskoteka - zabawa taneczna dla młodzieży przy muzyce odtwarzanej z taśm i płyt."
Czy to jest właściwa definicja? Będziecie mogli to sprawdzić naocznie i nausznie piątego w piątek☝️
W eksperymencie wezmą udział Lunatycy Martwej Dyskoteki oraz nasz nieoceniony lokalny bard MarszaTek aka Marszałek w duecie z USEØYØTÅ. Po koncertach swoją definicję dy????sko te????ki zaprezentuje nam USEØYØTÅ.
ZAPRASZAMY!!!
Lunatycy Martwej Dyskoteki to zespół, który można było zobaczyć na jednej scenie wraz ze Świetlikami, Elektrycznymi Gitarami oraz Fisz Emade Tworzywo. Zespół powstał w 2018r. i zadebiutował EP-ką pt. Chaos i Absurd (2019). Przez lata wypracowywał swoje własne unikatowe brzmienie czego efektem jest LP pt. LMD (2022). Przy powstaniu tego albumu zespół współpracował z takimi artystami jak Dagmara Gregorowicz (DAGADANA), Piotr Łojek (Elektryczne Gitary) czy Piotr Kołodyński (Oysterboy/ Muchy). Aktualnie zespół występuje w czteroosobowym składzie: Igor Stobiecki bas&wokal, Tomasz Sojka gitara rytmiczna&wokal, Kacper Kot perkusja&wokal oraz Jakub Walczak gitara solowa.Powracają po zmianach na koncertowy i wydawniczy szlak, w całkowicie nowej formule kwartetu postpunkowego. Rok 2024 upłynie im pod znakiem Dobranoc +Dobrych Snów:: Nowy materiał pozwoli zabrać publiczność do Pom|ędzY - osamotniony, księżycowy krajobraz, który wyrasta na tkankach dużych i małych miast. Zapewniają koncerty z muzyką pełną improwizacji, jazgotu, smoły, psychodeli i dobranocki.
____________
MarszaTek & USEØYØTÅ - live on machines
Konstanty Usenko (pisarz, publicysta, kompozytor, wokalista i klawiszowiec, m.in. Super Girl & Romantic Boys, 19 Wiosen) i Marszałek w swej elektronicznej odsłonie (MarszaTek) po raz trzeci.
Marszałek i Kostek po raz pierwszy współpracowali w 2021 r. przy okazji nagrań albumu tego pierwszego, „Rdza”. Wtedy też połączyła ich miłość do old schoolowego techno, która zaowocowała pierwszym wspólnym występem w szczecińskiej TRAFO – materiał z tego wiekopomnego wydarzenia, „POPANDEMII PRZEDWOJNĄ”, ukazał się w ubiegłym roku. Improwizowany live act na syntezatorach połączony z ilustracją filmową autorstwa szczecińskiej odnogi tego duetu z najtisowego rave’u rodem.
Drzwi: 19:00
Start: 20:00
Wstęp: 40 PLN

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła