MIIST / Antūmbra / Moontoy / Alternativa CLUB Poznań /27.03.2020 | Koncerty

27 Pt Mar

19:00

27 Pt Mar

23:00

KONCERT

MIIST / Antūmbra / Moontoy / Alternativa CLUB Poznań /27.03.2020

BILETY

???????????? Wild West Booking, Antūmbra, Moontoy & Alternativa Club presents:

???????????? HIGHT TIDE 2020 ????????????
Koncerty zorganizowane z okazji premiery debiutanckiego wydawnictwa zespołu Antūmbra - High Tide ????

????27.03. - POZNAŃ / Alternativa Club
????28.03. - BYDGOSZCZ / Destylarnia
????29.03. - WARSZAWA / Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka

✦ Jeden wieczór TRZY świetne zespoły = Idealny powód żeby tam być ????

_____ _____ _____ _____ _____

MIIST. (Warszawa) - Warszawski instrumentalny duet łączący psychodeliczny, kosmiczny rock z muzyką progresywną. Owiany tajemniczą i mglistą atmosferą projekt maluje muzyką, opowiada historie, dryfuje spokojnie, a czasem atakuje znienacka badając granice świadomości. Grupa zadebiutowała w 2017 roku EPką “Half Awake”. Wtedy jeszcze w trzy-osobowym składzie nagrali płytę w swojej małej praskiej jaskini korzystając z wiedzy i sprzętu jakie wtedy mieli do dyspozycji. Na bębnach i basie zagrał Leszek “Shambo” Rakowski (znany choćby z wieloletniego grania w zespole Vader), na gitarze zagrał Wiktor Graczyk, a za drugą gitarą, syntezatorami, nagraniem i mixem stanął Michał Koczor. Po czasie zespół przeszedł całkowitą zmianę. Miejsce po Leszku i Wiktorze zajął perkusista - Robert Kułakowski (długoletni bębniarz zespołów Weedpecker i Belzebong). W takiej formie - właśnie duetu, grają do dziś. W marcu 2019 roku wydali długogrający album “All the Useless Spinning” dotykający już innych rejonów muzycznych. Kapela, która wcześniej czerpała troche ze stoner rocka i muzyki pustynnej odbiła się od tych korzeni i podryfowała w połamaną, progresywną psychodelę. Album znów został nagrany we własnym małym studiu całkowicie w duchu DIY.
MIIST obecnie pracują nad nowym materiałem prezentując na żywo swoje poprzednie dokonania. Nie spodziewajcie się jednak, że na żywo usłyszycie jedynie bębny i gitarę. Nie miejcie żadnych oczekiwań, porzućcie wszystkie założenia. Uwolnijcie się od granic, które tworzy Wasz własny umysł i dajcie się zaskoczyć.

????BANDCAMP: https://themiist.bandcamp.com/
????SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4lkieq8XBvDGkFVCteT6aa?si=kGUud705QOaTrgiwqRcEIg
????FB: https://www.facebook.com/MIISTband/

Antūmbra (Szczecin) - to muzyczna podróż po świecie melodyjnej psychodelii połączonej z ciężkimi, zagruzowanymi riffami. Korzenie zespołu to muzyka spod szyldu stoner-rock – w takim założeniu założona została kapela. Jednak w etapie tworzenia każdy członek zespołu wprowadził do naszej muzyki odmienne wartości i inspiracje, które w połączeniu wytwarzają prezentowaną przez nas wyjątkową mieszankę.
W Antūmbra znajdziecie zarówno ciężki groove, jak i lekkość, energię oraz melancholię, a także piękne melodie przypruszone odrobiną brudu.
Nasza twórczość wypadkowo możemy zaszufladkować pod kategorię psychedelic rocka, ale wszystko to doprawiamy dźwiękami, które inspirują każdego z nas z osobna: przewijają się tutaj inspiracje takimi gatunkami jak grunge, metal, post rock czy gotyk.
Naszą muzykę sami określamy jako: HEAVY PSYCHEDELIC

???? HIGHT TIDE ????
To podsumowanie naszych pierwszych trzech lat współpracy, efekt docierania się wszystkich efektów mechanizmu, który razem stworzyliśmy i jego działanie możemy w końcu zaprezentować publiczności. Dołączcie do nas. Zapraszamy na podróż. Dajcie się ponieść fali.

????BANDCAMP: https://antumbra.bandcamp.com/releases
????SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4eey3i4xfOhdh8LPGJofXK
????FB: https://www.facebook.com/antumbra.band/?epa=SEARCH_BOX

Moontoy (Warszawa) - Moontoy to bilet na spacer po księżycowym parku krajobrazowym, bez przewodnika, bez bagażu, bez niepotrzebnych wspomnień z ziemi, której stamtąd nie widać.
Właśnie wydali pełnometrażowy materiał który dla Was zagrają.

????BANDCAMP: https://moontoy.bandcamp.com/album/moontoy
????SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/4F1eJ42SU7sCE2bpvbeQ61
????FB: https://www.facebook.com/moontoypl/

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

MIIST / Antūmbra / Moontoy / Alternativa CLUB Poznań /27.03.2020

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła