NENUFAR / MS OBERSCHLESIEN / INVERTE | Koncerty

14 Pt Cze

19:30

14 Pt Cze

23:00

KONCERT

NENUFAR / MS OBERSCHLESIEN / INVERTE

BILETY
  • Bilety już wkrótce!
"Zapraszamy na niepowtarzalny koncert, gdzie potęga dźwięków industrialnego metalu splata się z symfonicznym i gotyckim brzmieniem, tworząc niezwykłą atmosferę tajemniczości.
Dołącz do naszej społeczności miłośników mrocznej estetyki i energetycznych brzmień , gdzie każda nuta budzi emocje i wzbudza ekscytację. Przygotuj się na niezapomniane doznania muzyczne, które przeniosą cię w świat fantazji i magii".
Koncert ten poświęcony jest promocji pierwszego albumu zespołu Nenufar, zatytułowanego ,,Take The Pain Away".
Gościem specjalnym i headlinerem w jednej postaci będzie zespół Michał Stawiński Oberschlesien, a supportować będzie krakowski zespół Inverne.
________________________________________________________________________
NENUFAR
Nenufar to zespół symphonic metalowy założony w lutym 2022r w Bytomiu przez Mariusza Świątczaka, uczestnika XII edycji programu The Voice of Poland oraz przez jego narzeczoną Magdalenę Gościcką.
Styl, który charakteryzuje Nenufara, to połączenie muzyki symphonic metalowej z elementami goth oraz modern metalu.
Żeński wokal, pełen delikatności i eteryki, spotyka się z męskim growlem i ciężkimi, niskostrojonymi gitarami, tworząc nietuzinkową harmonię dźwięków i brzmienie, którego nie można porównać z żadnym innym zespołem.
Mimo tego, że zespół istnieje od niespełna dwóch lat, już może się pochwalić dwoma krążkami: pierwszy to EP "Last Goodbye" wydany w 2022 roku, składający się z trzech kompozycji, a drugi to album "Take The Pain Away" wydany we wrześniu 2023 roku, zawierający 10 kompozycji.
Podczas swojej krótkiej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów głównie w Polsce. Miał przyjemność dzielić scenę z takimi zespołami jak: Closterkeller, Michał Stawiński Oberschlesien, Lyrre czy też Transgresja. W tym roku Nenufar wystąpi na festiwalu Castle Party, gdzie headlinerem będzie Katatonia.
W planach, zgodnie z zapowiedzią zespołu, jest praca nad drugim już albumem, szacowana na 2025/26 rok oraz dalsze koncertowanie w Polsce i w pobliskich krajach.
________________________________________________________________________
MICHAŁ STAWIŃSKI OBERSCHLESIEN
Zespół reaktywowany w 2019 roku. Powrócili muzycy ze starego, tj. Adam Jurczyński, Jacek Krok i przede wszystkim charyzmatyczny wokalista Michał Stawiński. Formacja jest kontynuacją poczynań artystycznych zespołu Oberschlesien sięgających roku 2008.
W roku 2012 zespół dotarł do finału programu „Must be the music – Tylko muzyka”. Podczas rozgrywki finałowej zgromadził największą publiczność w historii programu.
________________________________________________________________________
INVERNE
To Deathmetalowy, gotycko-progresywny zespół z Krakowa. Charakterystyczne brzmienie zawdzięcza rozbudowanym gitarowym melodiom, ciężkim, progresywnym riffom, mrocznym liniom basowym, mocnej, selektywnej perkusji, przeplatanej symfonicznymi wstawkami i przede wszystkim kobiecemu wokalowi, który growlem i screamem wstrząśnie każdą sceną, po to by za chwilę uśpić delikatnymi dźwiękami.
________________________________________________________________________
Bilety już wkrótce!

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

NENUFAR / MS OBERSCHLESIEN / INVERTE

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła