PSYCHOBILLY SATURDAY NIGHT w 2KOŁACH | Koncerty

11 So Lip

19:01

11 So Lip

23:00

KONCERT

PSYCHOBILLY SATURDAY NIGHT w 2KOŁACH

BILETY
  • 20 PLN

Już 11 lipca czeka Was wyjątkowe wydarzenie! Zapraszamy wszystkich miłośników rock'n'rolla, gitarowego grania, pająków, buraków, zabawy do białego rana! Zagrają dwie kapele z gatunku psychobilly. Ich gorące rytmy rozgrzeją wszystkich do czerwoności, a piwo lejące się z baru wyzwoli w Was prawdziwego diabła.


Psycho Beets - Czyli buraki ze stolicy. Wyleją na Wasze uszy, jeszcze gorący barszcz nowych dźwięków! Przypadnie do smaku, żądnym szybkiego, słodko-ostrego grania, z melodyjnym kontrabasem i damskim wokalem na czele. Będziecie mieli okazje posłuchać rytmów rodem z wariatkowa... i na pewno Waszej uwadze, nie umknie nowa druga wokalistka. Kapela młoda stażem, ale doświadczona muzycznie, ponieważ ich członkowie to stare wygi punka rocka. Członkowie zespołu współdzielą zajawkę w takich kapelach jak: Bang Bang, Royal Kids of The 1977, Blitzed.


Tony Tarantula & his Bastards - Szykujcie się na niezły wycisk, ta kapela z pewnością nie pozwoli Wam zapomnieć o sobie. Grają psychobilly choć wyczuwalne są w tym wpływy kapel punkowych, rockowych oraz metalowych. W ich tekstach często przewijają się mordercy, bandyci oraz potwory stylistyką przypominające filmy klasy B.


Wspierają Nas: Wiara Rocka - Rock Kompas - Szarpidrut PL 

2KOŁA, Pub Motocyklowy ul. Tunelowa 2B Wjazd: 20zł Start: 19:00

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

PSYCHOBILLY SATURDAY NIGHT w 2KOŁACH

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła