Rock N Roll Still Kickin | OYA ★ Hard Rider ★ The Stallions | Liverpool Wrocław | Koncerty

03 Pt Mar

20:00

03 Pt Mar

23:55

KONCERT

Rock N Roll Still Kickin | OYA ★ Hard Rider ★ The Stallions | Liverpool Wrocław

BILETY
  • 20 PLN

Rock N Roll Still Kickin | OYA ★ Hard Rider ★ The Stallions | Liverpool Wrocław

W pierwszy piątek marca zapraszamy wszystkich do wrocławkiego klubu Liverpool. 3 dolnośląskie zespoły łączą siły, aby pokazać, że rock nadal żyje i ma się bardzo dobrze ????????????
???? Liverpool, Wrocław Świdnicka 37
???? 03.03.2023 (piątek)
⏱ Start: 20:00
???? Wstęp: 20 zł (płatny gotówką przy wejściu)
----------------------------------------
The Stallions
➡ The Stallions to zespół założony w 2018 roku we Wrocławiu przez trójkę młodocianych fanów rocka z niemal filmową historią. Tak jak w utworze „Autobografia” Perfectu spotykaliśmy się w piwnicy basisty by grać i słuchać takich wykonawców jak Deep Purple, Judas Priest, KISS, Rory Gallagher, Breakout czy Budka Suflera. Wkrótce dołączył wokalista, a w niedługim czasie powstało kilkanaście utworów, które zespół zaczął wykonywać na koncertach we wrocławskich klubach.
Po wydaniu w 2019 EP „Viva el Rock” zostaliśmy zauważeni przez śp. Andrzeja Patlewicza, dzięki którego wsparciu mogliśmy pojechać do Niemiec na Live Session, co zaowocowało publikacją „Live in Bautzen” w 2020. Zostaliśmy również zakwalifikowani do udziału w Lidze Rocka, w czym jednak pokrzyżowała szyki pandemia. Izolacja poskutkowała zmianami personalnymi, ale nowy skład zaczął grać jeszcze intensywniej, towarzysząc na scenie takim zespołom jak Happysad czy Bruklin. Jednocześnie rozpoczęliśmy nagrywanie materiału na pierwszy longplay, którego dopieszczenie zajęło przez różne perypetie prawie dwa lata. Pod koniec prac nastąpiło nieoczekiwane nieszczęście – zupełnie jak w filmie „Sound of Metal”, nasz perkusista zaczął tracić słuch. Z zespołem musiał pożegnać się także gitarzysta. Wreszcie na początku 2023 roku wydany został album z 12 utworami - „Journey through the pensive mind”. A jego skład został dopełnili Mateusz Kruszyński oraz Stanisław Swora.
Muzyka The Stallions to inspirowana muzyką lat 70. i 80. mieszanka hardrocka i bluesrocka z mocną sekcją rytmiczną, dynamicznymi solówkami i chwytliwymi refrenami. Kompozycje okraszone są lirycznymi tekstami w językach polskim i angielskim. Krążek „A journey through the pensive mind” to tematycznie ukłon w stronę rocka psychodelicznego, przy zachowaniu hardrockowej estetyki brzmienia i bluesowego feelingu.
Skład zespołu:
Wojciech Ligarski (wokal)
Jakub "Helmut" Sobieraj (gitara basowa)
Mikołaj Koczorowski (gitara prowadząca)
Stanisław Swora (gitara rytmiczna)
Mateusz Kruszyński (perkusja)
----------------------------------------
Hard Rider
➡ Hard Rider to muzyczna fuzja klasycznych brzmień hard rocka i heavy metalu, która powstała w Wałbrzychu. Rok 2018 przyniósł zespołowi wygraną w Festiwalu Gostyńskie Rockowania, oraz półfinał Muzycznej bitwy Radia Wrocław.
2022 wygrana na przeglądzie zespołów Festiwal Rock Blues & Motocykle w Łagowie.
Michał Kopecki - Wokal
Mateusz Skłodowski - Gitara
Paweł Wolski - Bas
Filip Szczepański - Gitara
Tony Slonkin - Perkusja
----------------------------------------
OYA
➡ OYA to strzegomsko-wałbrzyski zespół powstały w 2020 roku grający szeroko pojętego rocka. Ma na swoim koncie wydanie EPki oraz studyjnego albumu "Jak Najdalej Stąd" liczącego 10 autorskich utworów, który został upubliczniony w wersji fizycznej oraz na serwisach streamingowych . Charakteryzują się utworami w języku polskim co szybko pozwala się utożsamiać z ich muzyką i angażować na koncertach. Na żywo zawsze jest głośniej, szybciej i mocniej. Zespół grał przed takimi artystami jak TSA Michalski Niekrasz Kapłon oraz Cree.
2022 rok przyniósł zespołowi dwie nagrody w ogólnopolskich przeglądach muzyki rockowej. I miejsce na N'Rock Węgorzewo oraz II miejsce na Rock Battle of Barcja.

Zdjęcie 1 z 1

Zamknij

Rock N Roll Still Kickin | OYA ★ Hard Rider ★ The Stallions | Liverpool Wrocław

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła