SUNDAY AT 9 + MOUND + SOURCE OF MARY + HEADSHOT FIVE | 23.02.2024 | Kultowa Klubokawiarnia | Lublin | Koncerty

23 Pt Lut

19:00

23 Pt Lut

23:55

KONCERT

SUNDAY AT 9 + MOUND + SOURCE OF MARY + HEADSHOT FIVE | 23.02.2024 | Kultowa Klubokawiarnia | Lublin

BILETY
  • 30

Chosen • Obeyed • Forgotten Tour 2023-2024


SUNDAY AT 9 to założona w 2021 roku, trójmiejska kapela wykonująca muzykę wpisującą się w ramy szeroko pojętego metalu, z wyraźnymi wpływami groove metalu i metalu progresywnego. Z nadejściem jesieni 2023 wydany zostaje długogrający debiut - "Chosen, Obeyed, Forgotten" będący muzycznym i lirycznym wyrazem sprzeciwu i obrzydzenia wobec dążenia do władzy i elitaryzmu.

https://www.youtube.com/@Sundayat9
https://www.facebook.com/sundayat9band
https://www.instagram.com/sundayat9band

MOUND roztacza hipnotyczną aurę, która kusi, szczelnie otacza, po czym bezlitośnie przygniata i nie puszcza. To połączenie doom i black metalu, jednak nie w norweskim, a nowoczesnym i ciekawym wydaniu. Powstały w 2017 roku wydał "Bane" EP (2018) oraz "Pharisaism" LP (2021), a obecnie przygotowuje się do wydania trzeciej płyty.

https://www.youtube.com/@mound9930
https://www.facebook.com/moundtheband

SOURCE OF MARY wypracował swój styl na połamanych groovach, niecodziennych akordach, rytmicznych riffach i dwóch charakterystycznych wokalach.
Ich debiutancka płyta Inner Demons, ukazała się 15 kwietnia 2022 roku. Gości na niej m.in. Jarosław Śmigiel z zespołu Illusion, Mateusz Karsznia - wokalista zespołu Hellvoid, a produkcją zajął się Arkadiusz „Malta” Malczewski znany ze współpracy z gigantami polskiej sceny metalowej - Decapitated, Batushka i Behemoth. Niedługo po wydaniu albumu, zespół znalazł się na trzecim miejscu Road to Mystic, eliminując 157 ze 160 zgłoszonych zespołów i wystąpił przed Igorrr w warszawskiej Progresji. Wystąpił też w finale konkursu Materiafest, gdzie wystąpił między innymi przed Tides from Nebula.

https://www.youtube.com/channel/UCIbDuInup-qoGsh1p_M7S5Q
https://www.facebook.com/sourceofmary
https://www.instagram.com/sourceofmary


HEADSHOT FIVE to zespół z Lublina, poruszający się w klimatach ogólnie pojętego, energicznego metalu z dodatkiem w postaci wielu innych stylów muzycznych. Każdy z członków H5 wnosi do tworzonej muzyki swoje odmienne inspiracje, dzięki czemu powstałe utwory niekoniecznie łatwo jest kategoryzować w ramach jednego konkretnego gatunku. Przez 8 lat działalności zespołowi udało się wydać w formie cyfrowej oraz fizycznej 4-utworowe EP, jak również konsekwentnie wypracować materiał na pełny album. Zespół pojawił się już w telewizji, w radio, prasie drukowanej oraz w licznych publikacjach w Internecie. Kolejne występy na żywo niezależnie czy w małych lokalach, czy na dużych scenach zawsze przekładają się na olbrzymi ładunek energii w otoczeniu... ale to już zdecydowanie warto zobaczyć na własne oczy i co ważniejsze... usłyszeć!

https://www.youtube.com/c/headshotfive
https://www.facebook.com/HeadShotFive


Wspierają Nas:
https://www.facebook.com/strefamusicart
https://www.facebook.com/rock3miasto
https://www.facebook.com/Szarpidrutpl
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063675456974


Bilet: 30 pln (dostepne na wejściu w dniu koncertu, płatne gotówką)

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

SUNDAY AT 9 + MOUND + SOURCE OF MARY + HEADSHOT FIVE | 23.02.2024 | Kultowa Klubokawiarnia | Lublin

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła