Szalona Gęś Music Fest Kraków | 2023 | Koncerty

03 So Cze

17:00

03 So Cze

23:55

FESTIWAL

Szalona Gęś Music Fest Kraków | 2023

BILETY
  • 70/ 100 PLN
Spragnieni nowych wrażeń? ????????
Poczuj Gęsią Skórkę przychodząc 3 czerwca na teren klubu Żaczek, gdzie można poczuć jak płynie ten przyjemny prąd. Zapewnią to wyjątkowe koncerty oraz moc innych atrakcji! ✨️????
Szalona Gęś to festiwal hołdujący muzycznemu undergroundowi Krakowa, na którym nie zabraknie również ogólnopolskich znanych artystów ????⭐️
Czeka na Was doskonała alternatywna muzyka, bar, oferta gastronomiczna oraz najlepsza publiczność! Szalona Gęś reprezentuje radość, moc i zabawę. Każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszamy ????
Z krakowskiego podwórka dostajemy dużo dobrego funku, rocka i indie od Zakaz Palenia, Rumore i Agata Nasiadka! Dzika elektronika wleci z Poznania od Rat Kru, a później witamy dwóch headlinerów z Warszawy! ????
Najpierw Dziwna Wiosna zaśpiewa Wam o miłości i przyniesie nowoczesny rockowy ogień. Dzielili już scenę z Kings of Leon więc z pewnością Was zachwycą ????
A kto na końcu? Warszawski Żywiołak, legendarna grupa polskiego, ludowego folku. Kto raz usłyszy muzykę Żywiołaka ten odkryje pokłady starodawnej energii słowiańskiej. Usłyszysz niesamowite instrumenty na żywo takie jak lutnia, skrzypce pięciostrunowe i lira korbowa. Zobacz ponad 3 mln wyświetlenia teledysków "Bóstwa", "Dziadyga", "Sol Invictus" czy "Noc Kupały" ????????
Żywiołak - "Dziadyga" -
https://youtu.be/NT5-bXQSWy8
Zainteresowani? Życie robi się lepsze przy muzyce ???? Dołącz do Zabawy i Widzimy się pod sceną ????????
Za komediowy pierwiastek imprezy oraz jej prowadzenie odpowiadać będzie Damian Skóra - na co dzień muzyk, komik i stand-uper ????????
--------
???? BILETY [500sztuk]:
Ilość miejsc ograniczona
???? I pula 70zł - pierwsze 300szt (online)
???? II pula 100zł - po wyczerpaniu I puli oraz w dzień eventu (cash)
-Organizatorem wydarzenia jest studio muzyczne ROCKHOUSE KRAKÓW-
⏰ ️CZASÓWKA:
16:30 - Otwarcie Bramki
17:00 - Start
17:15 - Rumore (indie rock)
18:20 - Agata Nasiadka - (rock,funk)
19:10 - Zakaz Palenia - (rock)
20:00 - Rat Kru - (elektronika)
21:00 - Dziwna Wiosna - (rock)
22:15 - Żywiołak (folk)
00:00 - After
--------
???? ŻYWIOŁAK [Warszawa - folk]
https://www.facebook.com/zywiolak
Żywiołak to legendarny polski zespół wykonujący muzykę w stylu pogan folk. Grupa została założona w 2005 r. Grają transowo i momentami psychodelicznie nawiązując do słowiańskiej muzyki przedchrześcijańskiej. Aktualnie promują swoją nową płytę, ale na festiwalu zagrają w większości swoje największe przeboje - Bóstwa, Dziadyga, Noc Kupały, Psychoteka i inne. Będzie skocznie, będzie radośnie. Będzie sie działo ????
------
???? DZIWNA WIOSNA [Warszawa - rock]
https://www.facebook.com/dziwnawiosna
Zagrali koncert z Kings of Leon, zagrali na Pol`and`Rocku i Finale WOŚPa w Warszawie. A teraz zagrają na Szalonej Gęsi :> Chodzą słuchy, że od dawna nikt tak nie śpiewał o miłości. A może w ogóle, nikt tak nigdy nie śpiewał. Idzie Dziwna, ale piękna Wiosna! ????
------
???? RAT KRU [Poznań - elektronika]
https://www.facebook.com/ratkru
Królowie polskiej sceny alternatywnej elektroniki. Prosto z dzikiego zachodu naszego pięknego kraju. Estetyka lat 80tych. Ich piosenki pokochała już cała Polska. RAT KRU balansują na granicy sztuki i kiczu, jednak nigdy ich nie przekraczają. Gwarantują dużą dawkę pozytywnych emocji. Porywają do tańca na koncertach, w klubach i na festiwalach (Jarocin, Męskie Granie czy Tauron Nowa Muzyka). A Ty dasz się porwać do tańca? ????
???? "Nasze Randez Vous" x Kombii
https://www.youtube.com/watch?v=zVyL4mmHrHU
------
???? ZAKAZ PALENIA [Kraków - rock]
https://www.facebook.com/zakazpaleniaband
Undergroundowy młody krakowski zespół. Czwórka przyjaciół, którzy w palarni, ironicznie wymyślili swoją nazwę zespołu. Zakaz Palenia to energiczna muzyka z elementami nowoczesnego punk rocka. Jest częściowo osadzona na tekstach z literackiej epoki romantyzmu. No kidding. Ich słowa na długo pozostaną Wam w pamięci. Zakazowicze, przybywajcie! ????
------
???? AGATA NASIADKA [Kraków - rock/funk]
https://www.facebook.com/agatanasiadkamusic
Zespół Agaty Nasiadki tworzy muzykę łączącą rockowe brzmienia z kobiecą delikatnością. Tęsknią za czasami, w których rock był manifestem wolności, miłości i autentyczności. Gdy Agata Nasiadka siada za pianinem, zastanawiasz się czy to Alicia Keys czy wciąż jeszcze Agata. Wpadnijcie koniecznie ❤️‍????
------
???? RUMORE [Cieszyn/Kraków - indie grunge rock]
https://www.facebook.com/rumoreofficial
Rumore to trzy osobowości muzyczne, które wpadły na siebie w szkole średniej. Przez garażowe granie doszli do swobodnego wyrażania siebie samych w muzyce. Co prosto można określić jako Indie Grunge Rock. Mają na swoim koncie także kilka wygranych przeglądów muzycznych.Tworzą pod wpływem emocji i zawsze są autentyczni, w tym co robią ????

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Szalona Gęś Music Fest Kraków | 2023

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła