Tribute To Seattle: koncert-hołd dla muzyki Grunge | Koncerty

15 So Kwi

18:00

15 So Kwi

23:55

KONCERT

Tribute To Seattle: koncert-hołd dla muzyki Grunge

BILETY
????ROADHOG BOOKING ZAPRASZA????
Seattle – miasto siostrzane Gdyni, miasto otoczone lasami, nadmorski port, dynamicznie rozwijająca się metropolia, słynąca z tolerancji i krzewienia kultury. A to nie wszystko co łączy naszą przepiękną Gdynię z największym miastem stanu Washington. Wspólną cechą jest również muzyka! Na przełomie lat ’80 i ’90 Seattle stało się stolicą Grunge’u – muzyki, która zrewolucjonizowała ówczesny świat. Nirvana, Alice In Chains, Soundgarden, Mudhoney, czy Mother Love Bone, to pionierzy tej rewolucji, która zmieniła na zawsze świat muzyki. Czasy kiedy na ulicy królowała flanela, martensy, a z telewizorów i radia wybrzmiewał „Smells Like Teen Spirit” powrócą na jeden wieczór już 15 kwietnia!
Tribute To Seattle to cykl koncertów składających się z utworów zespołów sceny muzycznej Seattle. Jest to kontynuacja idei zapoczątkowanej w marcu 2003 r., kiedy to w Gdyni odbył się pierwszy koncert pod hasłem Tribute To Seattle organizowany mi. przez Tymona Tymańskiego oraz Grzegorz 'Guzika' Guziński.
Na 11 edycji TTS wybrzmi 5 zespołów. Usłyszycie zarówno covery utworów gigantów Grunge'u jak i ich autorskie kompozycje.
???? GDZIE: Podwórko Art. / Scena Ucho
⏰ START: 18:00
???? BILETY: 50 PLN
Link: https://podworkoart.interticket.pl/.../tribute-to-seattle...
❗ ZAGRAJĄ ❗
???? ℂ????????????????????????????????
Zespół-legenda grający ostrego, melodyjnego rocka klimatem nawiązującego do sceny Seattle, brzmienia lat 90tych oraz Twojej starej. Nie brakuje też odrobiny starego Heavy Metalu. Koncerty dostarczyły im wielu miłośników, jak i przeciwników.
FB: https://www.facebook.com/clockwise3miasto
'Piece of Dirt' https://www.youtube.com/watch?v=9sk57Xi2zt0
???? ????????????????????????????
Reaktywacja zespołu, który sporo namieszał na Trójmiejskiej Scenie Muzycznej. Powrócą na ten jeden wieczór z wyjątkowym setem.
FB: https://www.facebook.com/madseed00
'Yellow Bus' https://www.youtube.com/watch?v=UbKw09YuFFA
???? ???????????????????????????? ???????????????????????????? ????????????????
Jest to projekt powołany specjalnie z okazji powrotu, kultowego już wydarzenia, jakim jest Tribute to Seattle. Muzycy łączą siły, by tego jednego dnia, wspólnie oddać hołd nieśmiertelnym artystom sceny grunge. Główny core kapeli tworzą artyści, przez lata występujący w Trójmiejskich zespołach, którzy niejednokrotnie pojawiali się na scenie podczas wcześniejszych edycji TTS.
???? ???????? ℍ???????????? ℝ????????????????
Grają surowy, melodyjny grunge gęsto poprzeplatany punkiem. Największy wpływ na twórczość zespołu miały takie kapele jak L7 czy Hole.
FB: https://www.facebook.com/wehaterosesgrunge
'High On' https://www.youtube.com/watch?v=aJGGTuZcIcM
???? ℂ????????????????????????????
Gdyński zespół założony w 2017 roku, jednak początki sięgają dużo dalej. Coldfish łączy w sobie energiczność punku, emocje rocka alternatywnego oraz grungowe riffy.
FB: https://www.facebook.com/ZespolColdFish
'Porażka' https://www.youtube.com/watch?v=_ND0SfAgiq4
_______________________
PATRONAT Tribute To Seattle:
Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Gdynia, Seattle-Gdynia Sister City Association (SGSCA), Muzykoholicy, Kvlt, , Metal Music Attack, Hałasy I Melodie, Radio Wihajster, Gazeta Świętojańska, Kulturalne Media, Metal Duma Productions, Z Innej Bajki, RocKamila, Wiara Rocka, heavyrock.pl, Koncertoholicy, koncertomania.pl, rock3miasto.pl, Projekt Events, MetalRuleZ, MetalSide, Strefa Music Art., LupusUnleashed, Trojmiasto.pl, Szarpidrut PL, Rock Rebelia - Niezależny Front Rockowy, Metal Crush 'zine, Halkile, Music Wolves 

Zdjęcie 1 z 0

Zamknij

Tribute To Seattle: koncert-hołd dla muzyki Grunge

PARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła