Koncertowe nagrania Kapibar na YouTube | NEWSY

Koncertowe nagrania Kapibar na YouTube

Kapibary wypuściły do sieci nagrania z październikowego koncertu w klubie Mechanik w Warszawie. Na Youtubie pojawiło się 7 kawałków, które do tej pory nie pojawiły się jeszcze w sieci (z wyjątkiem Armii Siedmiu Gmin).

Możecie spodziewać się piosenek o szturmie armii na skalę powiatową (Armia Siedmiu Gmin), o zamieszkach w skali jeszcze mniejszej (Mikrorewolucje), o przyczynach i skutkach masowych protestów (Łomot), o profilaktyce układu krążenia (Hotel Złamanych Serc), o pięknie prokreacji (Porody) i o tym, jaki kolor ma miłość i dlaczego jest on czarny (Pomidory). Wrzuciliśmy też naszą wersję jednej z najpiękniejszych piosenek o przepracowywaniu traumy po zawodzie miłosnym albo spotkaniu z gangiem pewnych sympatycznych warzywopodobnych maskotek (Jak zapomnieć). Część z tych piosenek pojawi się planowanej przez zespół płycie.

Kapibary od 2017 roku buszują po rockowych pastwiskach stolicy i nie tylko.  W zespole, oprócz standardowych rockowych instrumentów, obecne są również skrzypce, saksofon i klawisze, co sprawia, że muzykę Kapibar ciężko wrzucić do jednej gatunkowej szufladki. Teksty natomiast przepełnione są groteską i absurdem i są specyficznym komentarzem do rzeczywistości, ujawniają te aspekty codzienności, na które ludzie niechętnie zwracają uwagę.  

Zapraszamy do oglądania i słuchania :)

Cała koncertowa playlista:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOxRDgXxRMY5B8P-g30pUSvsBV1dfN0vH  

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła