Szarpidrut

Alissa White-Gluz zapowiada solowy album

Wokalistka Arch Enemy Alissa White-Gluz w wywiadzie dla Metal Hammer ujawniła, że pracuje nad solowym albumem.

Pracę nad tekstami i muzyką rozpoczęła na przełomie stycznia i lutego ubiegłego roku (2017), ale zobowiązania wobec Arch Enemy nie pozwoliły jej ukończyć materiału, dlatego też nie jest w stanie określić, kiedy on finalnie powstanie.

Część utworów, które powstają są napisane w całości przez Alissę, ale znajdą się też i takie, które są wynikiem współpracy z przyjaciółmi lub muzykami, z którymi chciałaby pracować. Zdaniem Alissy wszystkie utwory, które pojawią się na jej solowym krążku muszą być uzasadnione, a nie przypadkowe.

Sic!

„I’m hoping to be able to finish writing and recording it, but I just don’t have any time. I was working on it January and February, but I had to put my foot down and work on Arch Enemy songs, because I had this big deadline.

For my solo album I have no deadline – I just need to get it done. But I don’t want there to be throwaway songs; I want everything to be on there for a reason.

Some of the songs are written 100% by me while others are collaborations with friends or musicians I’d like to work with, so I’m using this album to express myself in a fun way.”

 Cały wywiad znajdziecie tutaj

---
\m/Woszczewski (TEOR Metal MegaZin)

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła