Szarpidrut

CAST THE STONE (Misery Index, ex-Cattle Decapitation) prezentuje nowy utwór "As The Dead Lie"

Amerykanie z CAST THE STONE ujawnili pierwszy utwór ze swojej nadchodzącej płyty "Empyrean Atrophy", której data wydania przypada na 31 sierpnia nakładem Agonia Records. Kawałek "As The Dead Lie" jest dostępny jako wideo z tekstem, tutaj:

W skład CAST THE STONE wchodzą Mark Kloeppel (Misery IndexScour zPhil'em Anselmo), Derek Engemann (ex-Cattle DecapitationScour), Jesse Schobel (Legend, ex-Scour) i wokalista Andy Huskey. Zespół orgynialnie powstał w 2002, na długo przed tym, zanim jego członkowie stali się rozpoznawalni dzięki grze w większych formacjach. 

Najnowszy materiał, "Empyrean Atrophy", to połączenie amerykańskiego i szwedzkiego death metalu. Słychać na niej wpływy DismemberGrave czy At The Gates, połączone z bardziej progresywnymi  przedstawicielami gatunku, pokroju OpethEdge Of Sanity czy Dissection.

Jak komentuje zespół: "Nasze brzmienie jest wyrazem pasji, która zaprowadziła nas do naszych najbardziej organicznych inspiracji, pozwoliła je połączyć, wcielić pozornie rozbieżne elementy, a w efekcie wykuć coś co się wyróżnia. Każdy z nas bierze udział w pisaniu muzyki i pomimo dzielących nas różnic, wspaniale jest słyszeć jak spójny i płynny jest nowy materiał. Od razu słychać, jak bardzo jest odmienny od naszych innych zespołów, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z naszymi indywidualnymi stylami. Bass Derek'a progresywnie splata się z moimi partami gitarowymi, a niezwykle kreatywny styl Jesse'a splata wszystko w całość. Wisienką na torcie są wokale Andy'ego, które... no cóż, musicie sami posłuchać".    

Okładkę wydawnictwa przygotował Gary Ronaldson z Bite Radius Designs(PrimordialKreatorNapalm Death), a za jego produkcję odpowiada legendarny szwedzki producent Dan Swanö (KatatoniaMercilessEdge Of Sanity).

Utwory:
1. As the Dead Lie
2. The Burning Horizon
3. Standing in the Shadows
4. A Plague of Light
5. Empyrean Atrophy
6. Jesusatan

Formaty albumu:
Digipack CD.
Czarny winyl.
Biały winyl (tylko Bandcamp).
Fioletowy winyl z czarnym splatterem (tylko sklep internetowy wydawnictwa).
Pliki cyfrowe.

Przedsprzedaż:
http://agoniarecords.com/castthestone

Skład:
Andrew Huskey - wokal.
Mark Kloeppel - gitary.
Derek Engemann - bass.
Jesse Schobel - perkusja.

Zgłoś nieodpowiednie treściLOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła