Europejska trasa Mastemey i nowy singiel | NEWSY

Europejska trasa Mastemey i nowy singiel

Zespół Mastemey, który wydał niedawno bardzo dobrze przyjęty album „Obraz pozorny” promuje najnowsze wydawnictwo trasą koncertową „Escape Tour” obejmującą Ukrainę, Mołdawię oraz Rumunię. W międzyczasie formacja zaprezentowała kolejny singiel.

 – Tytuł „Obraz pozorny” nie jest przypadkowy – mówią o swoim najnowszym wydawnictwie muzycy. – Za całą płytą stała idea zrobienia koncept albumu, który będzie opowiadał o czymś, co jest dla nas ważne. Przyglądając się temu, co się dzieje z naszą planetą, jak traktujemy naturę oraz samych siebie, chcieliśmy dać wyraz naszemu stanowisku w tej sprawie.  Płyta ma być swego rodzaju manifestem do spojrzenia na siebie z zewnętrznej perspektywy. Chcemy, aby nasi słuchacze zadali sobie pytanie o to, czy ich życie nie jest przypadkiem życiem pozornym, nastawionym tylko na chwilowe przyjemności i sens materialny.

Zespół intensywnie koncertuje od początku roku w Polsce, natomiast z końcem maja rozpoczyna się europejska trasa koncertowa Mastemey o nazwie „Escape Tour”, podczas której band zagra cykl koncertów na Ukrainie, w Mołdawii oraz Rumunii. Szczegóły dotyczące trasy można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/tours/303532927007461/

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła