Jak wydać własną płytę? | NEWSY

Jak wydać własną płytę?

Jak wydać własną płytę?

Jeszcze jakiś czas temu wydanie własnej płyty było bardzo skomplikowanym procesem. Młodzi artyści łączyli się w pragnieniach o zaistnieniu na półkach znanych księgarni i sklepów muzycznych, jednak dla większości wydanie płyty było absolutnie poza zasięgiem. Obecnie sytuacja diamentalnie się zmieniła. Muzykom jest teraz o wiele łatwiej zrealizować swoje cele.

Jak możemy pomóc w spełnianiu marzeń?

Nasza firma Art Music świadczy kompleksowe usługi z zakresu wydawania płyt. Istniejemy na rynku od długich lat. Nasi kluczowi klienci bardzo często do nas wracają ponieważ jesteśmy liderem w tej branży. Współpracowanie z klientami zagranicznymi nie jest dla nas problemem ponieważ nasi pracownicy mówią w kilku językach.

Co wyróżnia nas na rynku?

Na rynku wyróżnia nas to że jesteśmy drukarnią i tłocznią płyt. To właśnie u nas można wytłoczyć winyle a także płyty z projektem graficznym zleconym przez klienta. Tłoczenie płyt CD oraz DVD nie stanowi dla nas problemu. Pragniemy zauważyć że nasz zespół nie boi się wyzwań!

Co zyska klient decydując się nasze usługi?

Decydując się na nasze usługi każdy klient otrzyma produkt wysokiej jakości, który jest wykonany od początku do końca, czyli od momentu wyprodukowania nośnika, do stworzenia opakowania z indywidualnym projektem graficznym. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Nasza wytwórnia ceni sobie profesjonalizm oraz terminowość. Do każdego z zleconych nam zadań podchodzimy z należytą starannością. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie każdego z naszych klientów.

Jeżeli masz pomysł na swoją płytę a nie wiesz jak ją wydać to skontaktuj się z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na każdego klienta. Zaproponujemy rozwiązania które będą dla Ciebie najlepsze.

Aby skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić pod numer 605 107 328. Można także napisać na firma@artmusic.com.pl

Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na każde z pytań.

---

 “Artykuł partnera” 

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła