Szarpidrut

Jedyny taki festiwal w Małopolsce !

W środku malowniczego Beskidu Sądeckiego trójka zapaleńców postanawia domalować muzyczny pejzaż. Tworzymy festiwal! Festiwal niezwykły, magiczny, w którym muzyka nierozerwalnie splata się z niepowtarzalnym klimatem. Tak powstała pierwsza edycja Magla.

Festiwal tworzony DiY – nie może się udać. A jednak! Pieniądze pozyskane przez nas wystarczyły na gaże dla 12 wspaniałych artystów. Bez wielkich tuzów sceny, bez sztucznych ogni bawiliśmy się świetnie przy muzykach spoza maistreamu, aczkolwiek niesamowicie profesjonalnych. Wszystkich nas porwała zabawa i wielkie serducha, cieszyła wzajemna przyjaźń i szacunek. W pierwszej edycji udział wzieli: Fifidroki, Siaki, Pavlovitz, Yap Snow, The Pau, Redford, Kompromitacja, 33 trzysta, Rosarian, Gogodzy Gański, Topsy Turvy’s, It’s July Already, Mr, Teddy and the Sidekicks, Troty.

W zabawie nie zapominamy o pomocy. W pierwszej edycji pomagaliśmy dzieciakom z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie.
Złapaliśmy wiatr w żagle. Myślimy o drugiej edycji. Ale jesteśmy bogatsi w wiele doświadczeń. Nadal chcemy robić to dla Was i dla tej szczególnej atmosfery, gdzie artysta nie jest odgrodzony od publiczności garderobą i ochroniarzami.

W tym roku chcemy również pomagać. Wraz z Krakowskim Stowarzyszeniem „Razem dla Przyszłości” pomagamy tym najmniejszym, najsłabszym i cichym – dzieciakom z niepełnosprawnościami.
W tym roku równie ciekawe i egzotyczne zespoły. Zostańcie ich ambasadorami! Czekamy na Was pod sceną. Planujcie gorące wakacje w Ptaszkowej.

Zgłoś nieodpowiednie treściPARTNERZY


LOGOWANIE

Zamknij

REJESTRACJA

Zamknij
lub

Masz już konto w Szarpidrut.pl?

Zaloguj się w Szarpidrut.pl

ODZYSKIWANIE HASŁA

Zamknij
Odbierz pocztę e-mail! Wysłaliśmy tam wiadomość! Nie ma? Sprawdź folder SPAM
Nie mamy takiego adresu w bazie!

Podaj adres e-mail, którym logujesz się do serwisu - wyślemy tam link do wygenerowania nowego hasła